Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 5 és fél hónapja volt egy...

5 és fél hónapja volt egy abortuszom (gyogyszer mellet estem teherbe, ) és most megint így jártam (másik falytát szedek) ha megint elmegyek ab. -ra akkor késöbb sokkal nehezebben vagy egyáltalán nemis fogok teherbe esni? 17/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 17:43
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Szerinted ez szorakozas??? :@@@@

nagyon elvagy tevedve!!!:@@@@@

2013. nov. 3. 18:22
 12/38 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem az lenne, akkor figyelnél a védekezésre. De nem, neked ez így jobb? akkor hajrá. Aztán majd 30 évesen sírhatsz hogy nem lesz gyereked. Legalábbis remélem.
2013. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, nagymamámnak az 1930-as években tizenvalahány abortusza volt (gondolhatod, akkor milyen "fejlett" technológia volt erre), majd 44-ben és 49-ben két egészséges gyereket szült, mindkettő a mai napig él és virul.


Van akinek meg abortusz nélkül sem megy a teherbeesés - ez nagyon lutri.

2013. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
54%

én azt nem értem,hogy a párod most elhagyna ha megtartanád,de pár év múlva meg akarnátok gyereket-akkor meg nem zavarná a dolog..?!!


a szüleid tudják már?

2013. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%

Ezt így nem lehet előre tudni.

Lehet, hogy simán összejön, lehet hogy nehezebben, de lehet hogy nem lehet gyereked...

Nem lehet megmondani előre, mi lesz belőle...

Fejlett az orvostudomány, de ennek is van kockázata, durva esetben a méhedet is kivehetik.

Gondold át. Vagyis inkább a párod.

2013. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szex helyett a tanulásra és a helyesírásra gyúrj, jobban járna mindenki! Mert ezek szerint a kérdésed alapján sem írni nem tudsz, de olvasni sem, mert nem tudod értelmezni, ami a tabletta tájékoztatójában le van írva. Ha ennek megfelelően szednéd, nem esnél teherbe már másodszor.
2013. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
61%
Ez de gáz... Valószínű lehet még gyereked (sajnos). Viszont nehogy már azt képzeld, hogy a párod majd életed végéig veled lesz, mikor elhagyna akkor mikor a legnagyobb szükséged lenne rá. Akkor majd bánhatod, hogy 2 gyereked életét is kioltattad egy se.gfej miatt. Amúgy nem vagyok megrögzött abortuszellenes, de a te esetedben ez ocsmány.
2013. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
37%
10es elnézést kérek, természetesen nem rád gondoltam, de sajnos romák közt gyakrabban előfordul.
2013. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
14%

http://www.youtube.com/watch?v=lGGY18qwaaA


Jó szórakozást hozzá :) és gratulálok hogy egy kis életet megölsz.. :/

17/L!

2013. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Nem azert tettem fek a kerdest hogy ilyen rosszindulatu emberek valaszoljanak!! :@@@@

senki nemtudhatja.milyen korulmenyek kozott elek, vagy barmi!!! de a kerdesre bezzeg senki.nem valaszolna!!!! gratulalok Magyarorszag!!!!!!!!

2013. nov. 3. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!