Terhesség megszakitáshoz lehet e kérni az önkormányzattol valamilyen támogatást ha az anya egyedülálló?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem is értem az ilyet, de komolyan...Mi a fenéért nem lehet védekezni, pláne, ha ilyen "boldog kapcsolatról" van szó, hogy csak addig kellettél????? Az ilyen emberek agyában mi játszódik le, amikor kiírnak egy ilyen kérdést??!
2014. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Az önkormányzati segélyhez is illik beadni a szükséges papírokat és a döntéshozáshoz akár egy hónapos átfutás is szükséges lehet (bizottság, méltányosság esetén esetleg testületi döntés kell hozzá). Egy abortuszra készülő nőnek nincs egy hónapnyi várakozási ideje, meg amúgy sem lenne az több 5000 Ft-nál.

Vagy keresd meg a településed polgármesterét, könnybe lábadt szemekkel add elő, mit szeretnél és ha van benne egy csepp érzés, az ajtón páros lábbal fog kirugdalni (ill. nem fog, tekintettel az állapotodra - pedig rohadtul megérdemelnéd!)

Ha már a gyerekvállalást mint felelősséget nem vállalod, legalább annyit vállalj már be, hogy kifizeted az abortusz árát és nem az önkormányzathoz mész segélyért könyörögni. Nem tartod szánalmasnak? Pedig az, hidd el!

2014. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Na látom megérkezett a kérdező és az abortuszpárti lepontozók is.
2014. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
pont ezt akartam írni megjöttek a társak akik lehúztak mindenkit..akkor rajta fogjatok össze és nem is kell az önkormányzatnál kopogtatni!!
2014. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez már majdnem olyan, mintha akciós abortuszt keresnél.

Ha már egyszer elveteti valaki, legalább legyen benne annyi, hogy megfizeti a vérdíjat. Szerintem ez a kérdés felháborító.

Az önkormányzatnak nem az a dolga, hogy magzati életek kioltásához nyújtson közpénzből anyagi segítséget, hanem éppenséggel az, hogy támogassa az ott lakók életkörülményeit.

2014. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
"29 710 forint egy abortusz ára, amit a nő fizet. Szociális és anyagi rászorultság esetén részben vagy egészben elengedhető."
2014. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 barackmag12 válasza:
28%
Szia! Én csak azt szeretném írni, hogy gondold át ezt az abortusz dolgot még egyszer! Ha nem veteted el és megtartod, a világ legszebb ajándékát kapod! Az a pici annyi örömet tud adni neked, amit el sem tudsz képzelni. De ha elveteted lehet, hogy soha nem bocsájtod meg magadnak. Ez egy új fejezet kezdete lehetne az életedben. De ha nem akarod megtartani, akkor is ott a lehetősége annak, hogy örökbeadod. Rengeteg ember, akinek ez nem adatik meg, ölni tudna egy ilyen kincsért, és te is tudnád, hogy jó kezekbe kerülne!! Az abortusz nem megoldás! Soha nem értettem azokat az embereket akik ehhez foyamodnak! Hiszen az a csöppség az egyetlen aki aztán igazán nem tehet semmiről. Ő csak meg akar születni és élni akar, mint ahogy te és én és mindenki! Gondold meg! Ne ő szívjon ha már ketten hibáztatok! Mert ő a legártatlanabb!!
2014. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem van de szemelyesen erdeklooddj. Bocs iidiota errinto kepeernyo. Ja s nemm ertem mieert nem a keerdessre valasszolnak egyesek.
2014. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudjuk mi. Volt igy nem szabad itelkezni.
2014. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%

Egy azaz 1 normalis valasz erkezett! Nem kene igy itelkezni es a kerdesre kellene valaszolni.

Tehat,tizen x eve is 30ezer volt,amirol csekket adnak.De ha nincs jovedelmed,ha tanulo vagy ha raszorulsz akkor teljes egeszeben is elengedik! Mikor bejelented szandekod,a csaladsegitoben leakarnak beszelni 3het turelmi idot adnak meg akkor is ha mondjuk 14eves vagy.... Addig begyujtod az igazolasokat ha raszorulo vagy es beviszed,ott pedig kiallitjak a papirt h raszorulo vagy,majd pedig ezt viszed magaddal a korhazba! Es ennyi.a kerdesre valaszoljatok,ha pedig nem tudtok csak igy hozzaszolni akkor minek vagytok itt??Mindig is volt ilyen h aki raszorul annak ingyen van!!

2014. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!