Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyedülálló anya egyedül...

Egyedülálló anya egyedül szülés után hogy él meg gyesből, ha nem jogosult gyedre?

Figyelt kérdés
tekintve, hogy a gyes a gyerekre jár..és a számlák? vagy elveszik majd a gyerekét? vagy marad mellette az aktív korúak segélye?
2013. dec. 5. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kell két ember a gyerekvállaláshoz minimum egy keresettel...
2013. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gyesből sehogyan. Leadhatja a gyereket a bölcsiben és mehet dolgozni, vagy elfogadhat segítséget a rokonoktól, más opció nem nagyon van.
2013. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

fél évig szoptatni kell(ene), nem adnám addig bölcsibe.

akármire gondolok sehogysem látok semmit. de még a meghalást is elvetettem. milyen lenne már kinyírom magam, a magzat meg..o borzasztó.

2013. dec. 5. 23:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha rólad van szó kedves kérdező, akkor nagyon sajnálom, nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy. Gyerektartást kérhetsz a gyerek apjától és nincs más megoldás mint a bölcsi és a munka. Ha nincs hol laknod akkor anyaotthon, rokonok segítsége.
2013. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

van hol laknom. még. nincs tartozásom. ill. csak 1 havi. apa gyerektartást nem fog fizetni, ez kikötve. a rokonok nem érzik át, vagy nem is tudom. szóval egy kisruhával pl nem lennék kisegítve.nem azért, hogy nagyra vágyó lennék, de gyerek, számla.. de köszönöm mindenesetre a válaszokat.

ma azért vettem lottót.

2013. dec. 6. 00:10
 6/17 A kérdező kommentje:
#1 mintha én nem tudnám...nem is értem miért van ez leírva egyáltalán. csak ugye nem kötelezi apukákat semmi arra, hogy ha már akarnak egy gyereket, legalább valamit segítsenek is.
2013. dec. 6. 00:11
 7/17 A kérdező kommentje:
*pláne ha már lelépnek.
2013. dec. 6. 00:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Sehogy, vagy örökbeadod, vagy beadod bölcsibe és mész dolgozni.
2013. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát pont, hogy ettől csak gyerek szívna.

szüksége van az anyára min. fél évig, nah meg az örökbeadás. nem anya az olyan aki képes erre! meg akinek egyáltalán eszébe jut, meg le is meri írni!

2013. dec. 6. 01:08
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Milyen anya az, aki örökbe adná? Olyan, aki nem csak magára gondol...Aki jobban szereti a gyerekét saját magánál.

Olyan pedig nincs, h apa nem fizet gyerektartást. Tessék beperelni szépen!

(Egyébként az anyaotthonban is fizetni kell, ezt csak halkan súgom meg)

2013. dec. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!