Mi az az abortusz? Amikor csinálják akkor már él a baba? 16/l

Figyelt kérdés
Ha él akkor ngyon fáj neki?
2014. jan. 5. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
2014. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Persze, hogy él, már 5 hetesen van ultrahangos vizsgálattal kimutatható szívhangja és szerintem biztosan fáj neki, csak ugye nem tudja kifejezni, olyan meg nem volt, hogy az abortusz után a magzat elmesélte, hogy mi történt vele, és mennyire fájt neki....
2014. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok linket nézni mert telwfonrol vagyok
2014. jan. 5. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Biológia órákon merre jártál?
2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem csak kamu ez a kérdés.
2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
ha nem telefonról leszel nézd meg youtube-on a néma sikoly-t meg mellette találsz pár videót... és utána gondolkozz el azon,hogy mikor szeretnél majd védekezés nélkül szexelni...
2014. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem sajnos megerőszakoltak, de otthon nem mertem elmondani, mert a nevelőapám megvert volna. Előtte szűz voltam soha nem volt fium. 5 naja késik a vérzésem és nem tudom mit tegyek. Orvoshoz nem mehetek mert megtudja a nevelőapám
2014. jan. 5. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem a fenti kérdést kell feltenni, hanem a szituval kellett volna nyitni, esetleg úgy megkérdezni, mit tegyek; és nem azzal foglalkozni, hogy fáj-e neki; nem ????? Vagy ez fontosabb, mint az általad vázolt "valósnak vélhető" helyzet ?????
2014. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez most komoly ha téged erőszakolnak meg még meg is vernek miatta???? fel kellett volna jelentened aki tette!!! ha ilyenért megver nevelő apád akkor neked még az intézetben is jobb helyed lenne... orvoshoz mindenképp el kell menned... bárhogy is döntesz a végén... orvos nélkül semmit sem tudsz tenni...
2014. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Uristen, el ne higyjetek mar :''''''D
2014. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!