Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszra készülök, minden...

T.Edina kérdése:

Abortuszra készülök, minden rendben csak a vérvétel papíra az van irva kontrol javasolt. Az befolyásolja az abortusz idejét?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez tényleg durva. Szerintem a Kérdező sem akarja. Ha ikrek lennének akkor is elvetetnéd? Bár szerintem mindegy, hogy ikrek vagy nem. Másfél év különbség nem sok. Az én fiam és lányom közt 13 hónap van.

A fiam áprilisban lesz 4 éves, a lányom májusban 3 éves és múlt héten született meg a 3. pici. Ha nem akarok gyereket, védekezek.

2014. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

11-es válaszoló neked szívből gratulálok!!!

A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy őszinte részvétem és ezt több szempontból is mondom. Ez egy óriási lelki teher lesz a későbbiekben amivel, most még egész biztos nem számolsz. A párod egész biztos nem szeret igazán, ha szeretne nem ösztönözne ilyenekre. Majd ha elhagy akkor fogsz rájönni, hogy te te mit tettél és miért ill. kiért :(

Ja, és ezt férfiként mondom (36)

2014. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A párod egy utolsó..nem is emberi lény, érzéketlen tapló lehet.. de ha ezek után vele maradsz, te se vagy jobb.. ennyire önző, szemétláda hogy lehet egy emberi lény? Kasztrálni kellene az ilyeneket..
2014. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok pár szeretne gyereket, szüld meg és adj lehetőséget arra hogy éljen, és ezzel boldoggá tehetnél másokat! Az abortusz jóvátehetetlen cselekedet. Ha örökbe adod,helyesen jársz el! Tisztelt az életét!
2014. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

magamat moderálom-és elképedek,hogy a kérdezőnek a legnagyobb problémája ennyi???? az egész dologból az érdekli mit jelent azon a nyüves papiron az hogy kontroll....szükséges?


ez a legfontosabb ebben a helyzetében? azt pedig csak érdeklődve kérdem,hogy esetleg a védekezés fogalmát ismeri-e?vagy azt is ez a komoly férj/társ elveti? tiltja?

komolyan nehezen állom meg a megjegyzéseimet-de muszáj mer kérdező még ezt sem érdemli!

2014. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!