Mila1 kérdése:

Az abortuszrol érdekelne minden konkrétum. Mennyi idő? Magán vagy ügyeletes orvos? Pénz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kioktatast és lelkifurdalas keltesre nem vagyok kíváncsi. Van egy 3 éves kislányom és egy viszonylag friss kapcsolatom. Nagyon fáj, de nem tarthatom meg babát... Segitenetek, hogy mit tudtok pontosan? Hétfőn megyek a csaladvedokhoz, de mindenütt úgy beszélnek velem, mint egy kutyával... Ha magandoki csinálja ez kikerulheto? Milyen "tarifa" van erre (mármint maganorvos esetén)? Köszi előre is!

2014. márc. 28. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hivatalos tarifa van, amit csekken kell befizetni. A maga orvosnak max "hálapénzt" adhatsz.
2014. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A családsegítőt nem kerülheted ki. 2szer elkell menned oda, "hátha meggondolod magad" címszóval. Ilyen reakció lesz valószínű az aneszteziológusnál is, de műtétnél ez nem jellemző. Úgysem tudják miértvagy ott. Ez sajna ezzel jár. 30ezer körül kell csekken befizetni. Anélkül nem műtenek.
2014. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az idő... van,ahol reggel mész, délután kijössz, és van ahol 1.nap tágítanak, 2.nap műtét aztán megfigyelès és 3.nap jöhetsz haza. Ha van már egy gyerek, akkor lehet, hogy hamarabb megy, nem tudom.
2014. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! A 30-40 000 huf-ról tudtam. A hálapénz kb mennyi? A csaladvedohoz egyedül menjek, vagy a parommal szerintetetek?
2014. márc. 28. 14:49
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Én magándokinál voltam, ő állapította meg a terhességet, akkor fizettem neki a rendelési díjat. Utána a kórházban ő csinálta az abortuszt. A műtőben találkoztam csak vele, utána már nem. Végig ügyeletes doki vizsgált. Szóval én nem is tudtam vna neki pénzt adni.

Velem szerencsére a családvédő nő normális volt. Mondta, h látja, h sz.ar ez nekem, biztosan nem akarom-e a babát. Másodszor amikor voltam, mondtam, h biztos. Szó nélkül adta a papírt, csekket. Egyedül voltam nála, így jobbnak láttam.

Nekem délután kellett a kórházba bejelentkeznem. Este megvizsgált egy doki és felrakott egy méhszáj puhító tablettát (semmit nem éreztem). Másnap dél körül volt az ab. Bementem a műtőbe, elaltattak, 10 perc volt az egész. A műtőben teljesen normális volt mindenki. Utána a nővérek is normálisak voltak szerencsére. Senki nem szólt be, nem b.unkózott. Este mehettem haza, vizit után, kiadták a papírjaimat, miután megvizsgáltak.

Vigyél nagyon vastag betétet, mert ha felkelsz zuhanyozni, sok vér folyik ki hirtelen.

A pénz ...hát én 5 éve voltam, 30vmennyi volt.

2014. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És meddig tart a vérzés?
2014. márc. 28. 16:25
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! A verzes idotartama nagyon valtozo. Nekem a mutet utan kozvetlenul a seb miatt jott egy pici, aztan 4 napig semmi. Utana viszont egy eros menstruacio-szeru verzes jott, ami kb 6 napig tartott. Azt figyelni kell, mert ha nagyon hamar (mondjuk 1 oran belul) 3 betetet televerzel, akkor vissza kell menni, mert ez nem jelent jot. Ezutan mar 4-6 heten belul a mensturacionak meg kell jonnie, ami erosebb lesz a szokottnal 2-3 honapig, de utana visszaall. Kitartast! Elhiszem, hogy nehez!
2014. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is addig tartott, mint egy mensi. Kb 5-6 nap. De egyáltalán nem volt vészes mennyiség. Az csak pont utána volt, ahogy írtam is, felkeltem és kifolyt. De utána nem vészes.
2014. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen megertoek vagytok! A "nagylany" miatt nehéz főként... Pont abban a korban van, hogy mindig arról beszél, hogy kistestvert szeretne, és néha csak úgy megpuszilja a hasam, hogy hátha lesz benne baba... Megszakad a szivem érte :(((
2014. márc. 28. 18:32
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Kérdsezö ! Gondolom beteg lehet a babád ezért nemszeretnéd ? Sajnálom szegény gyereket én megtartanám örökbeadhatnád ahol szeretik
2014. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!