Mila1 kérdése:

Az abortuszrol érdekelne minden konkrétum. Mennyi idő? Magán vagy ügyeletes orvos? Pénz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kioktatast és lelkifurdalas keltesre nem vagyok kíváncsi. Van egy 3 éves kislányom és egy viszonylag friss kapcsolatom. Nagyon fáj, de nem tarthatom meg babát... Segitenetek, hogy mit tudtok pontosan? Hétfőn megyek a csaladvedokhoz, de mindenütt úgy beszélnek velem, mint egy kutyával... Ha magandoki csinálja ez kikerulheto? Milyen "tarifa" van erre (mármint maganorvos esetén)? Köszi előre is!

2014. márc. 28. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj 10-es, de honnan veszed ezeket? Egy kukk sem szól ilyen dolgokról? Vagy ez csak a te fantáziád?
2014. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

10!

Friss kapcsolatból fogant, szó nincs betegségről. Ha az lenne, eleve ingyenes lenne az abortusz.....

2014. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
57%

Szia!

Nyíregyházán van egy nagyon jó magánklinika. Nagyon diszkrétek kedvesek....stb. És megfizethető.

2014. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
miért veteted el??minden jót
2014. márc. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyíregyházi ötletet, utána nézek. Kedves 10-es... Te pedig teljesen nyugodtan élhetnéd az életed, ha nem kattintanál rá olyan fórumokra, amik alapból így felbosszantanak. Mindenkinek könnyebb ha nem bántják és neked is könnyebb lenne, ha nem bántanál senkit.
2014. márc. 30. 09:45
 16/19 konyv1109 válasza:

Sziasztok!

Nem teljesen témába vágó kérdésem, de láttam sokan már átestek ezen.

A családvédelmis az csak a helyi illetékes védőnő lehet, akit fel kell keresni?

Vagy lehet közeli, másik városba valóhoz is menni?

Köszi

2014. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Konyv1109! A családvédelmis nem védőnő. Többnyire a kórházakban van. A védőnődnek nem is kell jelezned, csak ha megint vagy először babát vallalsz. Nekem azt mondták, hogy abba a kórházba keressem fel,ahová tartozom. Kitartást!
2014. márc. 30. 17:45
 18/19 anonim ***** válasza:
A kórházi szobatársam volt abortuszon... volt már egy gyerek így reggel bejött várt pár órát aztán ahogy sorra került vitték is a műtőbe,majd olyan 4-5 óra "megfigyelés" után ment is haza.Többnyire ez mindenhol így van,aki még nem szült és tágító kell annak előtte nap kell befeküdni.
2014. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia. Nekem egy het volt. Szerdán mentem a dokihoz. Akkor mondta hogy következő hét csütörtök. Az ára 90 ezer volt. Azért csak magán. És hát tényleg mindent elmondott normálisan. Nem volt lekezelő, mint a kórházi orvosok. Sőt, a családvédelmis is normális volt.
2015. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!