Kinek volt már abortusza? Mennyire viselt meg lelkileg?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy miért döntöttetek az abortusz mellett, hány évesek vagytok és mennyire fájt az egész műtét !?
2014. márc. 31. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2014. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért döntöttem mellette, mert beteg volt a baba, bár nem volt élettel összeegyeztethetetlen betegsége, downos volt. 1 hete volt a műtét, 13 hetes voltam. Maga a műtét nem fájt, de lelkileg... üvölteni tudnék annyira fáj ez az egész.

Kérdező, abortuszod lesz?

2014. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 16 évesen volt abortuszom, én vállalom, felelőtlenség miatt. A műtét nem fájt, de lelkileg padlóra kerültem, mert ha nem iskolába jártam volna, megtartottuk volna... De egy életre tanulság volt. Azóta van egy 3 éves kisfiam akinek nemsokára érkezik a kishúga. :) Azt még hozzátenném, hogy az élet úgy hozta, hogy a fiammal úgy maradtam várandós, hogy nem tervezett volt(egy műtét után, védekezéssel, időbetartással->>6hét helyett majdnem 9hetet vártunk..),és 13 hetesen(rendes menstruációm volt!!!) rutin vizsgálatnál derült ki...de egy percig nem gondolkoztunk volna akkor sem, ha pl csak 6 hetes..Mindegy, a lényeg, hogy a mostani baba tervezett volt, imádok anya lenni és örülök, hogy egészséges. Sokan biztos megnéznek, hogy úristen milyen fiatalon szültem, de én büszke vagyok, mert vannak terveim és nem csak 'úgy' szültem. :) 24L
2014. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is 16 évesen volt.

Amikor felébredtem az altatásból elpityeredtem, de másnap hazamentem, engem nem nagyon érintett lelkileg.

2014. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igen abortuszom lesz

köszönöm a válaszokat!!

2014. ápr. 6. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
miért nem engeded élni?
2014. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krisztina1215 válasza:
69%
Sajnos nekem is abortuszom lesz 28 évesen szegyellem és bánt nagyon de párom hallani nem akar rola nem tehetek mást.Félek nem tudom hogy zajlik egy ilyen folyamat mivvel jár?
2014. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia Krisztina. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzet alakult ki. De kitartást kívánok. Nekem úgy volt, hogy be kellett mennem reggel 7-re, felhelyeztek tágító pálcikát(nagyon kellemetlen..), majf várnom kellett, nem tudom pontosan mennyit, és végül saját lábamon sétáltam be a műtőbe, megkaptam az altatót, aztán csak annyira emlékszem, hogy a műtős fiú megkért, hogy ha tudok, kapaszkodjak a nyakába, hogy áttegyen a kórházi ágyra. Borzalmas volt amikor felálltam, elöntött a vér. Fájni csak nagyon minimálisan fájt a hasam, de a lelkem annál jobban. Bejött a doki, megnézte, mennyire vérzek, majd du már haza is engedtek. Igazság szerint nem a testi fájdalom a nagy, hanem a lelki..már akinek. Kitartást és remélem egyszer majd nem emiatt kell kórházba menni. :)
2014. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krisztina1215 válasza:
Nehéz ez lelkileg nagyon most is imádom a gyerekeket de nem áll melletem 2 év utan hallani sem akar rola .nagyon félek az egásztöl es még idegen országban is vagyok egyedül persze ö zamogadt mindenbe a mütét alatt.ma megyek orvoshoz .
2014. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Dugni tudtatok?
2014. ápr. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!