Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek megtartsam vagy...

Brigcsaacuki kérdése:

Szerintetek megtartsam vagy elvetessek egy olyan babát aki nem várt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Kb. 6hetes terhes. Barátom (18) nem nagyon szeretné a gyereket de én meg alig vártam hogy összejöjjön. 3éve együtt vagyunk sőt együtt élünk már! (Még nem mondtam el neki) mitcsináljak?

2014. ápr. 27. 09:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
Szerintem mindenféleképpen tartsd meg ,mert nagyon bánni fogod ha elveteted.És ha ennyire vártad, egész életedben arra kell ,majd gondolnod hogy megölted azt aki nem is ártott neked sőt akit nagyon is szerettél volna . És bocsánat de nincs joga az embernek elvenni egy másik ember életét. Ez tökre olyan mintha odamennél egy emberhez és megölnéd . Ami meg a barátodat illeti ha igazán szeret akkor tudni fogja hogy milyen sokat számít ez a gyerek neked és így is szeretni fog.
2014. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Szegény fiú...jó behúztad a csőbe.
2014. máj. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megtartom a babát beszéltem barátommal. :)
2014. máj. 3. 07:53
 14/17 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és mondta hogy mindent megfog tenni azért hogy mindene meglegyen stb stb... :)))
2014. máj. 3. 07:54
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Boldog babavárást, könnyű szülést, szép családot kívánok nektek!
2014. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok :)
2014. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azóta miújság?
2019. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!