Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalan a helyzetünk,...

Kilátástalan a helyzetünk, mit tehetnék? Megtartsam, megtarthatom a babámat?

Figyelt kérdés

4 gyereket nevelünk,eddig megvoltunk valahogyan de most itt a "vég" nincs tovább.

Hitelek a nyakunkon,kilátástalanság!

Most pedig kiderült,hogy babát várok...hurok mellett!

Tudom,hogy ti nem tudjátok megoldani a problémámat,de minden véleményt,biztatást szivesen vennék!


2013. jan. 13. 23:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Én nem fogok egy ilyen súlyos döntésben igennel vagy nemmel válaszolni neked.

Annyit viszont leírhatok neked ,hogy ÉN biztos nem tartanám meg. Kilátástalanságra még egy gyerek??? Már anégy is sok,én nem kockáztatnám meg,hogy a meglévőktől kelljen akármit elvenni. Ha nincs hova tovább húzni a nadrágszíjat akkor nincs.

2013. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%
hát én nem tudnám elviselni a gondolatot, hogy megölök egy kis életet... De tudod, mindenki máshogy áll ehhez a kérdéshez, mindenkinek mást visel el a lelkiismerete.
2013. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem te is tudod a valaszt. Ahogy irod, azt veszem le, hogy eszed nem engedi, hogy megtartsd, de a szived megtartana, es ez teljesen termeszetes. De sajnos ebben az esetben jobb lenne, ha az eszedre hallagatnal. 4 gyermeked van, nezz rajuk, es mond, hogy lenne szived 4 gyermek boldogulasat, betevojet kockaztatni. Ha megszulod es eladosodtok, mit csinaltok? Mentek az utcara 5 gyerekkel, akik kozul egyik meg csecsemo?

Nem kioktatasnak szantam, csak ez a velemenyem.

2013. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tartanám meg, de ha Gyerekvállalás kategóriában teszed fel ezt a kérdést, 10-ből 9 válasz nem értene velem egyet.
2013. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%

az a hurok olyan mint a spirál?


ha meg tudod szülni, egészséges lesz, te is életben maradsz, nem lesz bajod, akkor szülj és add örökbe.

kicsit bután fog hangzani, de hiszek a sorsban: lehet, h azzal, h egy meddő párt megajándékozol egy gyermekkel, a sors azzal viszonozza, h egyenesbe jön az életetek.

legalábbis nekem eddig bejött. igyekszem mindenkivel kedves, segítőkész, emberséges lenni, és én is ezt kapom vissza. sőt! még ennél is többet.

2013. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%
Ha már így is rossz helyzetben voltatok anyagilag, miért nem védekeztetek?
2013. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szerintem fake a kérdés, emiatt lett feltéve.

2013. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok sem abortusz párti sem abortusz ellenes.

Én pusztán csak a lehetséges jövőt nézném, és azt mire lennék képes, mit adnék vagy vonnék el a már megszületett gyermekeimtől. Ilyen helyzetben hogy eleve nagy a baj anyagilag, és van már 3 gyerek, nem tartanám meg a babát.

Nem nehezíteném még jobban az amúgy is nehéz helyzetet.

De a döntés a tiétek.

2013. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
Jaj látom, védekeztél. Akkor viszont elég durva, hogy teherbe estél.
2013. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki kedves válaszát!


Tudom,hogy nem tarthatom meg...de örökbe adni sem tudnám.

2013. jan. 13. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!