Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után mennyi időnek kell eltelnie, hogy újra szexuális életet éljek?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki is elítélne,abszolút nincs erre szükségem,nagyon megviseltek a történtek,családi problémák miatt volt az egész,úgy mond nem is az én döntésem volt.Mind ezek után eszem ágában sincs nemi életet élni egy jó ideig,csak az orvosom azt mondta h miután meg áll a vérzés bármikor el lehet kezdeni,és mivel sok helyen azt olvastam,hogy 6 hétig kell várni...kíváncsi vagyok a véleményetekre...ezek szerint az orvos nincs teljesen tisztába a dolgokkal?Esetleg nem megbízható?(ahogy más tanács adásban sem)

#Terhességnmegszakítás
2014. máj. 1. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még szerencsére, de én is úgy tudom, hogy 6 hét a szexmentesség abortusz után. Sajnálom a babádat :(
2014. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
65%
Nekem missed Ab-m volt, gyakorlatilag ugyanaz a műtét, és az első normális menzeszt kellett megvárnunk. 3 héttel műtét után jött meg. Nem volt semmi gond.
2014. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Mutet utan 6,hettel jon meg az elso menstruacio,es utana lehet hazaseletet elni.

ha lazas vagy korhaz,ha verzel korhaz.

ne kadban furodj hanem tusolj,es ne emell nehezek par hetig!

2014. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!Azt hiszem legközelebb ha vmi probléma akad,jobb lenne másik orvoshoz fordulnom
2014. máj. 1. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat hetet várni kell mindenképpen, mintha szültél volna.
2014. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az orvosra hallgass o tudja

Modern felfogas es eloiras szerint ha mar nem verzel megengedett a dolog ez alt 2/3 het.

2014. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a papírra azt írták, hogy ülőfürdő és házasélet 2 hétig tilos. Meg az orvos is ezt mondta, tehát nincs gond a te dokiddal.
2014. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetet mondtak.
2014. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!