Folsavtol lehet par csepp barnazas? Este 9ig ugyeletre sem tudok menni. 5+3 napos vagyok

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a folsavtól van!
2014. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, de nem kell rémeket látnod mert gyakori a tehresség korai szakaszában, de azért érdemes elmenni orvoshoz hogy kapj progeszerton pótlást mert pl progi hiány okozhatja és ez az egy vetéllési ok amit ki lehet küszöbölni gyógyszeresen. Ezzel ártani nem lehet igy érdemes használni, szedni annak akinek van barnázás. Ez segiti megtartani a terhességet.
2014. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Folsav magzat vedo

Barnazas semmi panik elofordul kesobb elmulik.

2014. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Lehet tenylegtulreagaltam, csak nem akarom, hogy ez a babo is elmenjen. Azota semmi csak az a ket harom csopp. De a mai napot vegig pihenem.

Es sajnos mostlatom, rosszkategoriaba ment a kerdesem... :-(

2014. máj. 8. 09:00
 5/10 anonim ***** válasza:
ha már volt vetélésed gondolom kapsz progi pótlást nem? ha nem nagyon gyorsan menj orvoshoz és kérj, nehogy ezen muljon ez a baba is....
2014. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit. A hormonjaim rebdben voltak igy ezzel nem foglalkozott a doki...
2014. máj. 8. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
azért vetélés után nem értana ezzel ártani nem tudsz csak véd egy ujabb vetélléstöl. A hormonról meg annyit hogy az sem mindegy hogy milyen az egymáshoz való arényuk(ezt sok orvos nem figyeli) azok a hormon problémák amik a vetélést nagyon elösegitik sima hormon viszgálattal nem állapithatóak meg. Pl inzulinrezisztencia.
2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaid. Egesznapos fetrenges mellet ma is vereztem nem nagyon csak a wc papir lett olyan. Es este 6kor nyargaltam az ugyeletre. Bent fogtak. Emnriot latott a doki de azivhangot meg nem eszlelt, de azt mondt vacak a gep. Holnap vesznek vert es uh kontrol. Kapok hormonpotlast is.
2014. máj. 8. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Tevhitek

-agynyugalom megelozi a vetelest -n

em igaz hiszen ha a magzat eletkeptelen akkor tvozik akar fejre is allhaszt akkor is elmegy

-progi potlas megallitja a vetelest -az estek 99% nem progeszteron problema all fenn hanem genetikai hiba ami miatt az embrio novekedes leaal es kilokodik

-a trehessegeknel a veteles megelozheto--sajnos a tehrssegek 30% spontan vetelessel vegzodik ez termeszetes nem kell kezelni nem kell dramatizalni ez a termeszet ami nem jo az megszunik letezni.

2014. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ui 5.3 het szivhang meg nem nagyon lathato ha van is nem mod semmit a terhesseg tovabbi lefolyasarol

a szivhang egy norm UH geppel kb a 7 heten lathato jol

2014. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!