Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Azert lettem kitaszitott mert...

Azert lettem kitaszitott mert nem mentem el abortuszra?

Figyelt kérdés
Nem terveztuk a babat, sem o sem en, de teherbe estem, es erre o azt mondta nem most szeretne, majd ket harom ev mulva...egy evvel ezelott ugyanezen indokok miatt volt egy ab-om...most keptelen voltam ujra megtenni...es ezert lettem egy halatlan ember aki csak magara gondol es nem arra hogy o meg nem akarta.... en ezt keptelen vagyok feldolgozni...

2014. máj. 27. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Már tavaly is el kellett volna cuccolni. Most is amilyen gyorsan csak lehet.
2014. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

kitaszított:D számkivetett, kívülálló, outsider, a lény.


de egyébként cuccolj el, már tavaly kellett volna!

2014. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ne dugjatok, amíg nem volna jó gyerek is...
2014. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Jól tetted, hogy nem ölted meg ezt a picit, hidd el több szeretetet fogsz tőle kapni mint attól az embertől akit most a pasidnak hívsz.
2014. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Te sem gondoltál sem az apára, sem a születendő gyerek érdekeire! Egy gyereket csak akkor szabad megszülni, ha teljes családban nőhet fel, és ehhez meg vannak az anyagi feltételek is. Miből akarod majd felnevelni a picit legalább 18 évig?

Ha nem akartatok gyereket, akkor mért nem szedtél fogamzásgátlót?

2014. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelmű, nem akar gyerek. Jobb ha nem is foglalkozol vele és gyorsan elhagyod, persze csak akkor, ha tudod vállalni egyedül a babát.
2014. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nitókrisz ***** válasza:
79%
A korabbi parom kb. husz evig azt mondta, hogy "most nem" szeretne, de persze majd valamikor... utana meg azt mondta "mar nem". Hagyd a fenebe, az ilyennel nem erdemes foglalkozni.
2014. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk ha már tavaly is volt egy abortuszod, akkor felvetődik a kérdés, hogy miért nem védekeztetek azóta sem? Mire számítottatok, csodára?
2014. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdemes rá időt pazarolni.kegyetlen, önző ..sz lehet.bocs a szokimondasomert.sok boldogságot a picivel.
2014. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy kérdezö ? A párod elég kegyetlennek tünik mi az hogy 2-3 év múlva legyen gyerek ? Gondolom felnöt vagy. Tarsd csak meg nyugodtan a babát ugyanis a lelkiismereted szólt hogy tarsd meg.
2014. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!