Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Pénteken volt abortuszom. Nem...

Pénteken volt abortuszom. Nem is ezzel lenne a kérdés, hanem magándokit fogadtam. Pénzkérdés? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nem szültem még, nem is volt semmilyen kissebb-nagyobb műtétem sem, ígyhát nem tudom mennyit illik ilyenkor adni. Fogadtam orvost, főorvost. Nagyon kedves, gondos volt, gondolom a pénz miatt. Gondoltuk a párommal, a pénzre, le is vett a számlárol erre, de őt nem engedték be a szobába ahol voltam, nálam meg nem akartam, hogy legyen pénz, nehogy ellopják. Még a délelött folyamán megkereste az orvost, és hogy hogyan is kellene intézni, de amint válaszolhatott volna, odajött valaki, és az orvos mondta, most mennie kell...Nem is tudtak találkozni ezután, a pénz nem is lett odaadva. Délután bejött a doki, kérdezte minden oké-e, de én kába voltam az altatás után, eszembe sem jutott kérdezni ezzel kapcsolatban. 5kor engedtek ki, a doki meg3kor elment haza. Felhívtam telefonon, utaltam a pénzre, azt mondta, menjek majd kontrollra hozzá...A kárdés: Mennyit szoktak adni ilyenkor? És nem illetlen kb 3 hét múlva fizetni? Nem tudom, mi a folyamata, segítsetek, nagyon rendes volt, és én nagyon féltem, meg nem is voltam ilyen helyzetben...Köszi!

2014. jún. 17. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

tudomásom szerint az abortusz ára 30 ezer körül van.

ha fogadtál dokit és nagyon rendes volt akkor én 20-30 ezerre szavaznék, de nyilván mindenki annyit ad amennyit tud és nem sajnál

2014. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, ki hogy van vele, de mindig én csak úgy veszek igénybe egy szolgáltatást, hogy előre tudom, mennyibe fog kerülni. Nem lehetett volna előtte megbeszélni/utánajárni? Csak mert eléggé változó, hogy ki mennyit vár el. Mi a dokival simán megbeszéltük már a legelején, mi mennyi lesz, és ahhoz tartottuk magunkat.
2014. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Huh, második.... Ott egy szulestol van szó, konkrét tiszteletdijjal, itt meg egy abortusz utani hálapénz a kerdes. Milyen hasonlóságot látsz??.



Kerdezo, amennyit adni tudsz. Szerintem 20-30 megfelelő.

2014. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Én 15öt adtam a dokinak. 20körül szokás.
2014. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem a hasonlóságot,szerintem van egy kis baj a szövegértelmezésével.
2014. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ivilicious ***** válasza:
34%
Én egy 20ast adtam a dokinak, bonbont az ápolónak, a műtősfiúnak egy whiskyt(ismerős volt). Ki volt nyalva mindenem :)
2014. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 20ezret adtam. Szintén főorvos, és csak miattam jött be.
2014. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem az abortusz árát kérdeztem, (csekk) mert azt elötte kell elintézni... köszi a válaszokat, én is 20 körülire saccoltam. utolsónak, meg nem én pontoztalak le, én inkább lesz..nálak ezekután. Bírom ezt az itélkezést...szánalom! És magánügy amúgymeg. Szerintem a kérdésre megkaptam a választ, azt köszönöm!
2014. jún. 17. 13:33
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Én meg úgy hallottam, hogy egy ilyen beavatkozás után senki nem vár el és senki akar hálapénzt.

Hogy mi a véleményem az abortuszról, az most nem számít, de szerintem ássa el magát az az "orvos", aki hálapénzért öl.


Off: Aki meg azért fizetett paraszolvenciát az abortusz kapcsán, hogy éppen akkor és éppen ott és éppen abban az élethelyzetben "legyen kinyalva mindene", annak külön gratulálok!

2014. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Azt én se értem, minek hálapénz. Azért kapja a fizetését, mert elvégzi a munkáját. Te már ezt a szolgáltatást kifizetted egyszer, ezen felül minek még fizetni? Az éttermi borravalózást se értettem soha, pedig dolgoztam már pincérként.
2014. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!