Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszra fogadnátok fel...

Abortuszra fogadnátok fel magándokit?

Figyelt kérdés
Esetleg Sopronba tudtok ajánlani valakit?
2012. dec. 20. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e ilyen egyáltalán. Még sose hallottam, hogy valaki arra fogadna fel. meg szerintem nehéz lesz erre kifejezetten magándokit felfogadnod mert nem szívesen vállalja mind az abortuszt. Az más ha elhalt terhességről van szó de, hogy most csak nem akarod megtartani....hát nem tudom őszintén :/ Meg lehet próbálni de ne nagyon reménykedj, hogy attól jobb ellátást kapsz majd.
2012. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Add inkább örökbe. Nagyon sok ismerősöm van, aki évek óta vár kisbabára örökbe fogadásra vagy sajátra, és nincs. ja, és nem tudok dokit.
2012. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges felfogadni. Nem az orvosod lesz lekezelő veled, hanem a többi műtős, meg nővér. El kell viselni és kész.
2012. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valakitől, akkor tőlen nagyon távol áll az abortusz, de nem értem miért ne fogadhatna orvost. Én ilyen helyzetben a saját nőgyógyászomat kérném meg, hogy végezze el a műtétet, akihez amúgy is évek óta járok.
2012. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Én alapból nem gyilkolnám le a gyerekemet!!!!!! Ha egészséges persze!!!
2012. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se azt mondtam 4 h ne fogadhatna csak lehet az az orvos nem vállal ilyen beavatkozást. Szíve joga ugye eldönteni. Sokszor hallottam már ilyet. De persze mindenkinek a saját dolga eldönteni mit csinál nem is köpdöstem senkit miatta amit tudtam leírtam. Első voltam.
2012. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
szerintem dokifüggő. aki "nem érdekel" miért kapja a pénzét az biztos elvállalja. aki ellenzi az meg semmi pénzért nem fogja. szóval ez elég nehéz. de igen jobb ellátást nem kapsz igy is ugy is megkapod majd azokat a pillantásokat stb..
2012. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én még ilyet nem hallottam...max magánklinikán.

De egyébként nyilván ha orvost fogadsz fel vmiért, akkor valamilyen szinten jogos, hogy pénzt vár el érte. De szerintem nem sok orvosnak lenne pofája azért pénzt kérni, hogy kikaparjon egy élő gyereket (persze midssed ab az más).

Egyébként is 30 ezer forint a műtét (bár az nyilván nem az orvos zsebébe megy), nem elég az?

2012. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A családsegítőbe ajánlották,h.keressek fel magándokit,mert elöző műtéteim miatt ez is kockázdtosabb lehet.a terhességet is ezért kell megszakítani
2012. dec. 20. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha indokolt az abortusz könnyen tudsz magándokit fogadni mint ha azért fogadnál h csak mert nem kell. Nem onnan vagyok ahonnan te ezért ebbe nem tudok segíteni. De így nem hiszem h gond lenne az orvos választással.
2012. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!