Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mikor mehetek haza?

Abortusz után mikor mehetek haza?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 12:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha minden rendben,akkor pár órás megfigyelés után. Nekem pl 10körül volt és este 6kor már otthon voltam.De csak kisérővel mehetsz haza! (legjobb kocsival.)
2014. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:remélem nem kerül rá sor,de nagyon félünk,hogy babás lettem.sajna elég rosszul élünk és felelőtlenség lenne még egy gyereket vállalni.A védekezés,meg sajnos csak a "vigyázunk" módszerrel lehetséges,mert nem szedhetek fogamzás gátlót,az óvszertől,pedig viszketek.
2014. júl. 14. 12:44
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Engem azonnal utána hazaengedtek, de persze pihennem kellett. Tudom, hogy nehéz döntés ez sajnos...Próbálj meg minél hamarabb időpontot szerezni.
2014. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon is nehéz. hete csak zokogok,főleg,ha ránézek a kislányomra... :( Azt esetleg lehet tudni,hogy tágítót kapok-e,vagy ez hogy működik?Vidéki vagyok,de van kocsink!
2014. júl. 14. 12:53
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
2. válaszoló vagyok. Igen, ennél nehezebb döntés nem nagyon van sajnos. Nekem külföldön csinálták, így csak barátnőktől tudom, hogy otthon változó. Ha már szültél, akkor úgy tudom, nem adnak tágítót. Azt amúgy is 1 nappal előtte szokták feltenni.
2014. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Ne vetesd el add örökbe, de én úgy vélekedek, hogy ha már egynek jut akkor kettőnek is. Egész életedben bánni fogod, és marcangolni fog a tudat, hogy mi lett volna ha... Lehet, hogy számodra most ez látszik megoldásnak, de a sors nem véletlenül adja neked.
2014. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok.Nekünk az internet 2500 ft,tv és telefon és internet együtt 5000ft. Kocsink nincs.
2014. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólásokat!A kocsi nem pontosan a miénk,hanem apósomé,internetem,pedig a szomszéd wifi-je által van...szóval mielőtt ítélkezik bárki,kérdezzen.Örökbe nem adok babát,mert ha én szülöm,nekem kell felnevelni!Nem egyszerű ez így se.Havi 66000 forintból élünk egy 1 szobás lakásban és így is örülök,hogy legalább a lányomnak tudok rendes ételt adni.Nem kérek szemrehányást és nem vagyok felelőtlen.Tudom,hogy mit teszek és igen rettenetesen érzem magam ez miatt,de azoknak akik ítélkeznek felettem kívánom,kerüljenek ugyanebbe a cipőbe mint mi!!!
2014. júl. 15. 11:57
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Kedves abortuszellenes igehirdetok! Azt nem ertem, h miert kell ebbe beleszolni, velemenyt nyilvanitani, amikor egyreszt senki nem kivancsi erre, masreszt a kerdezo nem ezt kerdezte, harmadreszt pedig ez egy nonek a szuveren joga eldonteni, h mit tesz es mit nem ilyen esetben...negyedreszt pedig megneheziteni egy egyebkent is nehez helyzetet?!


Igenis vannak olyan szituaciok, amikor abortuszra kerul a sor, egyszeruen igy mukodik a vilagban, es nem az egyes szerencsetlen helyzetben levo noket kell buntetni itt mindenfele lelkiismeretfurdalast kelto dumaval, raadasul ugy, h vegig sem gondoljatok a helyzetet.

2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 15. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!