Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mikor mehetek haza?

Abortusz után mikor mehetek haza?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 12:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez volt az eredeti kérdés és az ilyen jellegű szentbeszédekre nem vagyok kíváncsi.ELÉG NEHÉZ ez így is...Ez az álszent duma,hogy védekezés nélkül terhes leszek,meg hány életet dobok el,csak,hogy jó legyen az ágyban....atya ég!!!Leírtam az elején,hogy nem tudunk védekezni.De minek is magyarázkodok egy kötekedő "szent" embernek!Te biztos még nem kerültél nehéz helyzetbe és tökéletes az életed!Hát gratulálok!Viszont az,hogy ítélkezel felettem és bírálsz ahhoz nincs jogod!!!!!Ha nem tetszik amit teszek tehetsz egy szívességet!Így is elég nehéz ez.De kérdem én,mennyivel jobb az a család aki sorra szüli a gyerekeket és olyan körülmények között élnek,hogy disznókat nem tartanék úgy????Nem a mi hibánk,hogy így élünk.ÉN tudod mit kívánok neked?Hogy éld át azt amit mi most és akkor majd beszélgetünk!Te érzelmi fogyatékos!
2014. júl. 15. 15:40
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Nagy xart vagyok én szent! És, ha nem vetted észre, két kérdésem volt feléd: hogy tudok-e segíteni, és hogy hány életet dobsz még ki a kukába.


Egyébként meg ilyen a világ: te 12 hétig szabadon ölhetsz, én meg nem kérdezhetem meg, miért nem előzöd meg a bajt.

Biztos enyém a nagyobb bűn!!!

2014. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Pár órával a műtét után már mehetsz is haza.

Tágítót nem kapsz majd, mivel már szültél, és így anélkül is bevezethető a méhedbe a vákuumos szívócső, ami majd kitépi belőled a gyerekedet.

2014. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

"Leírtam az elején,hogy nem tudunk védekezni.."


Nem tudsz vagy nem akarsz? Két külön fogalom. Egyébiránt nem csak az óvszer és a tabletta létezik a világon, azon kívül még kismillió, csak körül kellene nézni, mielőtt a másikat lehurrogod. Kellemetlen, hogy havi 66 ezer forintból éltek, ám az abortusz is pénzbe kerül, nem is kevésbe.

Hajrá!


(Ja, apropó, ezt a válaszomat is töröltesd a modikkal! ;) )

2014. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Na ja. És véletlenül sem abba az irányba megy a döntés, hogy valaki a családban pénzt is keressen a megélhetéshez, hanem abba az irányba, hogy a védekezés HIÁNYÁBAN fogant gyermeket miként lehet meg nem történtté tenni.

Aki meg a jövőt firtatta a kérdésével, hogy akkor most hogyan tovább, ill. milyen gyakran fog sor kerülni újabb és újabb abortuszokra, szintén törölve lett.


Ennyit az igazságról, a nyíltságról, meg a felelősségvállalásról...

2014. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Javaslom a spiralt. HOrmon es allergénmentes.

Bár tulajdonképpen havi egy abortuszt indukal.

(amúgy kedves kötekedő, én JELENTETTEM a kommented. A modik megnézték és EGYETÉRTETTEK velem abban,

hogy PROVOKATÍV )

2014. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
15-ös, egyetértek. Annyit fűznék még hozzá, hogy szerintem egy választ akkor szabadna csak törölni, ha az a kérdezőt sérti! Egy másik válaszoló ne töröltessen semmit, mert a kérdezőnek joga van az összes választ a kérdésére megkapnia! Ha a kérdezőt sérti a válasz, akkor csak neki van joga azt töröltetni. Én sem fogom be senki száját az utcán, ha az mással beszél és nekem nem tetszik, amit mond...
2014. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 zabmester ***** válasza:
49%

Kedves kérdező, ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, arra már minden választ megadtak, és némelyik érveddel nem is tudok egyetérteni.

Viszont nem bírom ki, hogy meg ne kérdezzem, hogy MIÉRT nem védekeztek rendesen? Azt odáig értem, hogy fogamzásgátlót nem szedhetsz (mondjuk ezt orvos mondta? semmilyen fajtát?), meg hogy az óvszer se jön be, bár óvszerekből is sokféle van, azt kéne kideríteni, hogy melyik alkotóelem okozza a viszketést, és olyat keresni, ami ezt nem tartalmazza. De ha ezt semmiképp sem szeretnéd, vagy nem kivitelezhető, akkor is van még jópár fogamzásgátlási mód. Ha ilyen nehezen éltek meg, és ennyire nem szeretnétek még egy gyereket, akkor miért nem jártok utána, hogy milyen módszert tudnátok használni? A nőgyógyász, sőt, a védőnő is segíthet ebben a kérdésben, ez is a feladatuk részét képezi. Ott van pl. a hüvelykúp, ami igaz, hogy nem a legtutibb eszköz, de megszakítással kombinálva már elég biztonságosnak tekinthető, a sima megszakításnál mindenképpen jobb. Létezik spirál is, hüvelygyűrű is, pesszárium is, ezek közül egyik sem megfelelő?

2014. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
+Sterilizáció.
2014. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!