Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki átesett rajta megtenné,...

Aki átesett rajta megtenné, hogy leírja, hogy a terhesség megállapítása (orvos által) után pontosan kikhez kellett menniük abortusz elvégzése előtt?

Figyelt kérdés
pl. vérvétel, ekg, védőnő???? családvédelmis vagy pontosan ki?
2014. aug. 7. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Ha azt tudtad h kell felelőtlenül szexelni akkor derítsd ki h ölheted meg azt az ártatlan kis életet. És az ilyeneknek könnyen jön...
2014. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha zavar h. abortuszra megy a kérdező mi a francnak olvasod ezt a témát!

Amúgy elmész nődokihoz és ő elfogja mondani hogyan tovább!

2014. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Szia

elmesz a nodikohoz,aki megallpitja a terhesseget es rairja a papirra,hogy nem akarod megtartani. Ez utan a kerulethez tartozo "csaladvedelmis " vedonohoz kell elmenni ahova viszed a papirt. Ott kersz egy idopontot,es beszelget veled,probal lebeszelni. Ad neked 3-4 nap gondolkodasi idot ,es ha meg mindig nem akarod megtartani ad egy 30ezres csekket,amit eloszorbe kell fizetned,csak akkor mutenek. Amit adott a vedono papirt,es a befizetett csekket vinned kell a mutetre. Ahova tartozol korhaz(es vegez abortuszt) felhivod idopontot kersz. Ha szultel reggel mesz be,ha nem,akkor elozo nap este,ahol tagitot tesznek fel..es elegge faj. Lehet,hogy gorcsolsz,verzel. Reggel kapsz xanaxot,es nem ehetsz,ihatsz. Bemesz a mutobe,ezren vannak. Felul maradhat ruha,alul semmi. Kotnek infuziot,stb kabitanak(de alszol). Visszatolnak a korterembe,es az erzes orokre felbecsulhetetlen amiatt ,amit ettel a kisbabaval.

2014. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Amit kihagytam,hogy ha negativ a vercsoportod egy heten egyszer mutenek,verhiany miatt. Vert kell venniuk a mutet elott,es azt a papirt is vinned kell.
2014. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ki az a családvédelmis védőnő? ez érdekelne.

van már védőnője a gyerekeimnek és teljességgel kizárt, hogy hozzá menjek, ő a pletykások legjobbika.

vagy ez másfajta dolgozó? máshol dolgozik?

2014. aug. 7. 22:02
 6/22 A kérdező kommentje:
Van már 3 kisgyermekem. Óvszerrel védekeztünk és fogalmam sincs, hogy mi történt, egyelőre csak nem jött meg, hétfőig várok. De rettegek, mert nekem mindig percre pontosan jött meg eddig. És mindhárom gyermekem tervezetten elsőre sikerült. Ítélkezni lehet, az emberi sorsokat, életeket nem ismeritek, ezért maradjunk a kérdésnél kérlek titeket.
2014. aug. 7. 22:05
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
En a vedonotol kaptam meg annak a vedononek a telefonszamat. O ezzel foglalkozik,nem kismamakkal.. es teljesen mashol volt a "rendeloje"..
2014. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképp a kisgyermekes/kismamás védőnő képbe kerül????? Jaj.

És mennyi idő telik el az abortusz megtörténtéig, ha baj van és most hétfőn a nőgyógyász megállapítja, hogy mégiscsak terhesség? akkor elvileg 4hét+5 napnál tartanék.

2014. aug. 7. 22:17
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Azonnal mentem nőgyógyászhoz amikor 1-2 napot késett és pozitív lett a tesztem.6 hetesen volt a műtét.

Családvédelmi szolgálat védőnőjéhez irányított a nőgyógyász,máshol nem tudom hogy működik,én egy 1000 fős faluban lakom,csvsz legközelebb csak 2 várossal arrébb van felénk.Vérvételre és anesztes adatfelvételre mentem műtét elött.A csvsz engedélyezés és a kórházi vizsgálatok külön vannak.Megvolt minden műtét elötti vizsgálat mire megkaptam a csekket.

2014. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

Nálam amikor megállapította a terhességet,akkor voltam 6hetes. Oda adta a szükséges papírokat,rögtön felmentem vérvételre,ekg-ra. Még aznap a családvédelmis védőnőhöz,másnapra kaptam időpontot hozzá.

Nálunk külön épületben van egy ilyen hölgy. A saját védőnönk ilyennel nem foglalkozik.

2014. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!