Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért kérdezi meg az orvos,...

Miért kérdezi meg az orvos, hogy volt-e abortuszom?

Figyelt kérdés
A kardiológián voltam egyik nap, mert a szívemmel éjjel nagyon rosszul voltam. Kikérdezet a betegségeimről és azt is megkérdezte volt-e abortuszom. Nem értem, hogy jön a szívproblémámhoz az abortusz?

2014. aug. 8. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert az altatás során károsodhat a szíved vagyis már nem fog ugyanúgy dolgozni! ezért fontos nekik még, ha ne adja isten műtét kellene tudni kell hogy volt e már altatásod!:) Jobbulást!
2014. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Anamnézis része, ugyanúgy mint a vakbél vagy mandula műtét.
2014. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szívproblémáknál minden nagyobb beavatkozásra rákérdeznek.
2014. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Jééé, nekem nem kérdezték kardiológián.
2014. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert minden műtétre rákérdeznek. Semmi köze a szüléshez. Nekem fel van az állam szakadva, nagyon mélyen, össze van varrva, minden orvos azóta megkérdezi, mi történt, hogyan műtötték meg, stb.
2014. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Én sem értem. Tőlem kórházi gyermekosztályon kérdezték meg,(mondtam, hogy második gyerek, a doktornő meg, hogy ugye, harmadik terhesség...) és a terhességek igazolása alkalmával mindig.

Sosem volt abortuszom.

2014. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Azert, mert szukseges tudnia, hogy volt e mar korábban sulyos betegséged, vagy műtéted, annak fejeben tud megfelelően kezelni. Az abortuszt kulon nem feltétlenül kérdezik, sokszor csak a volt valamilyen műtéte kerdes hangzik el. Ha kulon rakerdez az abortuszra, akkor valószínű volt mar olyan páciense, aki a műtéti kerdesre nemmel válaszolt, aztan meg kiderült, hogy abortusza volt.
2014. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 9. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!