Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 éves kor alatt 18 hétig...

18 éves kor alatt 18 hétig szakitható meg a terhesség. Ez esetben igaz, hogy már megkell szülni a babát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Meg kell szülni .
2014. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

18 évesen?! Ez nagyon durva.

Szeretem az erkölcstelen embereket.


Üdv:Sátán

2014. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

12. hétig végeznek abortuszt.


13-18. héten csak akkor végeznek, ha valami "súlyos válsághelyzet van" pl. megerőszakoltak, beteg vagy stb.


A 24. héttől végeznek spontán szülést (!!) illetve a császármetszés. (ekkor beszélünk már szülésről és nem abortuszról) De ez akkor indokolt, ha pl. a baba beteg, vagy meghalt az anya méhében és stb.


Ha te terhes vagy, és a 18. hétben jársz, akkor ha nem adsz elő valami jó történetet, lehet, hogy nem fogja az orvos elvégezni az abortuszt.

2014. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen meg kell szulni...

Udv 22hkm

2014. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Hat persze,h megekell szülni..mivel mar nagy akkor!!de erre ne alapozz mert ahogy előttem is írták csak a 12hetig vegeznek abortuszt,utana csak ha súlyos beteg a baba!!!
2014. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Viktoria1978 ***** válasza:
25%
18 hetes babat lattal mar? Szerintem nezelödj neten es rajössz dolgokra, ha erzeses ember vagy. 18 hetesen mar erzed mozogni, erzed, hogy ott egy kis elet a hasadban. Az abortusszal nem szabad sokat varni. 12 hetet is soknak talalom. Vedekezni kell, avagy gyorsan cselekedni.
2014. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen meg kell szulni. 11-12 heted volt elvetetni. vagy donteni, ertsd jol. 18. hetben jutott eszedbe a "ja megse" kerdes? picit keso...
2014. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

igen meg kell szun

lni es ha szerencseje van akkor mehenbelul meghal Ha nem akkor a szuletes utamn meg latni fogod hogy a vekony boren at dobog a szive es a kicsi szaja tatog levego utan amit ugye nem tud venni.

Sajnos sok baba halt mar meg a kezemben 18 hetes is (nem abortusz hanem spontan kesoi veteles utan).

Nalunk az a szokas az elve szuletett 16-18 hetes babat odaadjak az ,,anyanak,, nezze meg mit is tett ill el tudjon tole bucsuzni ha beteg volt.

2014. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom elhinni, hogy odaadják a 18 hetes elhunyt magzatot az anyjának, hogy búcsúzzon el tőle, ez horror! Hogy néz ki egy 18 hetes gyerek??? Nekem kéne megnéznem és többet ki sem hoznának a pszichiátriáról. Sokkoló!...
2014. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

Terhessegmegszakitas a horror

Ha valaki erre veszi magat igen is latnia kell mit is tett.

Semmit nem tehetsz kovetkezmeny nelkul.

Es ez igy van jol.

18 hetes magzat nem csunya meg ha halott akkor sem.

Kis ember mindene megvan.

Babonas bexari buta emberek felnek a halaltol es a magzattol.

2014. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!