Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig lehet rizikófak...

Hányadik hétig lehet rizikófaktor (félidőben fogant) méhen kívűli terhesség?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha arra gondolsz , hogy mikor okoz gondot a méhen kívüli terhesség, akkor az 7-8 körül. (nekem volt, de már 6. héten észlelték a bajt) de problémát a 8 hét körül szokott okozni. A méhen kívüli terhesség mindig probléma, soha nem maradhat meg a baba, mert a méhen kívül helyezkedik el ahol nincs helye növekedni. Ovu után 10-14 nap míg a megtermékenyített petesejt eljutt a méhig és ott beágyazódik, ha nem jut el a méhig (ocu után 4-6 nappal) akkor nem tud beágyazódni vagy rossz helyre ágyazódik be.
2014. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, így értettem, hogy mikor derül ki maximum.
2014. jún. 28. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mar az elso ub on azt neztek h hol helyezkedik el.
2014. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek orvoshoz, már nagyon várom...remélem minden rendben lesz!
2014. jún. 28. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: rögtön az első uh-n látják már, még akkor is ha csak petezsák, vagy csak a pete van ott, ha mondod hogy babát szeretnétek akkor szólnak, hogy gyere vissza 1 hét múlva és megnézik megint, hogy hol helyezkedik el, ott van e még. Ezért érdemes 8.hétig elmenni mert addig semmi gondot nem okoz, utána kezd fájni, szúrni stb. De 10-12 hétig "nem okoz maradandó kárt", és eddigre már biztosan észreveszik. Ritka egyébként, csak ez is fel van fújva mert "veszélyes", olyan mint a vetélés az is úgy van hirdetve, hogy "menyire rettenetes, és hogy betegségre utal stb." közben pedig minden második nőnek van a 6-12 hét között egy-egy ilyen vetélése, utána pedig gond nélkül megfogan a következő magzat.
2014. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!:-)

Majd megírom mi volt!

2014. jún. 29. 07:46
 7/8 Mayra ***** válasza:
Remélem rendben volt minden.
2014. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklôdést. Egyenlôre csak petezsákot láttunk majd 2 hét múlva megyek vissza.:-)

2014. júl. 5. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!