Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Anyám el tudja érni legálisan...

Anyám el tudja érni legálisan hogy, elvetessük a kis babánkat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, amit anyukám a kezdettől fogva ellenzett és gyűlöli a barátomat. Nekem elvileg nem lehetett gyerekem, meddő vagyok. De mégis sikerült teherbe esnem a szerelmemtől és megszeretnénk tartani mindenképpen a gyerekünket. Én idén érettségizem, a párom egyetemre jár és mellette dolgozik, illetve az ő szülei is támogatnának minket és nagyon örültek a gyereknek. Anyám kiakar tenni otthonról és mindenáron elvetetni a kicsit...Lakást már el kezdtünk keresni. Tudom hogy valahol igaza van anyunak és még fiatalok vagyunk de lehet én többet nem tudok teherbe esni és ez egy csoda...Van joga anyunak abortuszra kötelezni?

17 éves vagyok, januárban leszek 18. A barátom 19.



2014. szept. 22. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Elmúltál 14, szerencsére már nincs.
2014. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia.tényleg egy csoda akkor a babátok😊.egyébként mi a gond h meddőnek vagy nyilvánítva?
2014. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs!! A te döntésed hogy marad e vagy sem! Erre senki sem kényszeríthet!
2014. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

te, annyi hogy nem vagyok meddő...

Én anyum is utálja a párom a korkülönbség miatt.. Ma. Voltam dokinál

Aztmondta lehetséges hogy babánk legyen fiatal korom ellenére, csak a vizsgyálatokon ott kell legyen a gyám.. Elvileg.. de azt nem döntheti higy megtarsd vagy sem



Mivel van a gyereknek nagykoru szolülője ezért a nagyszülő nem szolhat bele..

2014. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem dönthet helyetted.

Ha pl. nem tartanád meg, vagy anyukád kezdeményezné ezt, akkor is lenne egy elbeszélgetés és (anyukáddal együtt) kérdeznék meg, hogy mi a döntésed.

Ha ott azt mondod, megtartod, akkor megtartod és mondhatna anyukád bármit.

2014. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha elmúltál 14, tied a döntés. Az én anyám is kötelezni akart rá 16 évesen, hát nem jött össze neki. Ki is dobott otthonról.
2014. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Én azt mondom, hogy tarts ki 3 hónapig. Mire megszületik úgyis 18 leszel.

Csak annyit kell tenned, hogy nem mész abortuszra. Legyél erős!

2014. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha elvisz is a családvédelmishez, ott nyilatkozol, hogy te meg akarod tartani, és akkor a hivatalból kirendelt képviselőd majd ezt fogja támogatni. Fordítva is ugyanez lenne a helyzet. Nyilván, ha a pároddal mész, akkor az még egy plusz támogatás, pláne, ha látják, hogy dolgozik is. De még úgy sem szólhatnának bele, ha abszolút csórók lennétek, az a szülés utáni kör.

kitartás!!

2014. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

ja persze elvileg meddo vagy

en meg elvileg szuz de gyakorlatilag??

Hogy a fenebe lehetnel mar meddo 17 evessen ne rizsaz mar itt hulyesegeket szerintem elvileg es gyakorlatilag sem tudod mi az a fog gatlas ugye?

2014. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen meddőségi problémád van? Mert ugye elég sokféle lehet, de maximum a mechanikai amire azt mondják egy kezdő kamasznak, hogy meddő.
2014. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!