Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit gondoltok az abortuszról?

Mit gondoltok az abortuszról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint gyülölöm .. :)

2014. szept. 25. 20:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
Én is! Gyilkossàg!
2014. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Vannak olyan élethelyzetek, amikor hasznos.
2014. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Vannak olyan élethelyzetek, amikor érthető, pl. megerőszakolásnál, vagy amikor olyan komplikáció lép fel, hogy az anya nem élné túl a terhességet.

Azzal viszont nagyon nem értek egyet, amikor valaki kvázi fogamzásgátló módszerként használja.

2014. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi sem fekete vagy fehér. Az, hogy te gyűlölsz valamit, elég primitív dolog. Látszik, hogy nem jutsz túl egy ponton, ahol beleképzelnéd magad más-más élethelyzetekbe. De írj ki egy kérdést erről, gyűlölködj más emberekkel, szidj másokat, és közben érezd jól magad, mert az minőségibb értékrendet mutat, mint az, aki átesett abortuszon, igaz? Nekem nem volt, de eljutottam az érzelmi intelligencia olyan szintjére, hogy felfogom, nem olyan egyszerű ez a kérdés, amire egy szóval lehet válaszolni, és még a végén vigyorogni is egyet rajta.
2014. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Aki gyűlöli, vagy gyilkosságnak tartja, az még nem volt olyan döntéshelyzetben, amikor a józan ész az abortusz mellett szólt.

Ha nincs lehetőség tisztességesen felnevelni a gyereket, akkor az abortusz a megoldás.

Azzal viszont egyetértek, hogy védekezni kell, ha valaki nem kíván gyereket.

2014. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

ha az illetőnek volt esze megcsinaltatni a babat akkor vallalja a feleloseget,viszont ez az egesz dolgot ellenzem,nagyon!! gyilkossag..darabokra szedikszet azt a kis leleket az anyaban ez embertelen..

igen egyes esetekben mint pl.amit leirtatok azzal teljesen egyet ertek..de akik spontan egeszseges es elveteti..

2014. szept. 25. 20:35
 7/28 A kérdező kommentje:
Mert itt mindenki okos! Emberek jol tudom h mit miert irok..volt ra alkalom ha azthittem terhes vagyok,es vacilalni kellett h most abortusz vagy felneveles..es ha kellett volna akkoris a felnevelest valasztom mert szerintetek nincs annyira inteligencia szintem? hat nagyon sajnalom h egy ":)" eldontotted. es emellett a ti velemenyetekre voltam kivancsi a temaval kapcsolatban..nem arrol h ti mit gondoltok egy olyan emberrol akit nemis ismertek.
2014. szept. 25. 20:37
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem értek veled egyet. Az, akinek lenne rá pénze, és helye, csak azért veteti el, mert nincs kedve lekötni magát, szerintem az is vetesse el. Mivel lesz jobb annak a gyereknek, ha egy olyan nő neveli fel, aki egész életében hibáztatni fogja, nem látja el rendesen, lelki terrorban tartja, esetleg veri is.

Szerintem ha nem fogják szeretni, akkor sem szabad megtartani.

Abortuszt márpedig csak ilyen esetekben szoktak elvégezni. (valamilyen összeférhetetlenség miatt) Így én azt mondom, mindig jól van alkalmazva. Nem kéne eljutni a gyerekgyártásig. Több felvilágosító óra az iskolában, és otthon. Lehet mondani,hogy csúnyán hangzik, amit írtam, de ez az én véleményem. Nem szeretem hallani az ilyen tinilányos sztorikat, de ez van, nem lehet ellene tenni, mikor már odáig jutnak. Szülőknek kell megpróbálni felvilágosítani a gyereket. Ha megtették és megpróbálták jóra nevelni a gyereket és mégis idáig jutnak, ott sajnos nem lehet mit tenni, csak reménykedni lehet, hogy az illető tanul az esetből.

2014. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Azért elég visszásan hangzik, amit írsz. Jóformán megszólod azt, aki felelőtlenül szexel, "mert ha már volt annyi esze", és közben meg téged csak annyi választ el az általad leírt személyiségtől, hogy mákod volt, hogy nem estél teherbe, mert ahogy írtad, már volt olyan, hogy döntened kellett.

Úgy hangzik számomra ez a kiírt kérdés, mint egy hencegés, provokáció.

2014. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Azért mert azt hitted, hogy terhes vagy, még nem volt abortuszod...
2014. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!