Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » El kell vetetnem a kisbabámat....

El kell vetetnem a kisbabámat. Hogyan tudnám ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok, párommal rossz anyagi körülmények között élünk. Bár szeretném, de nem tarthatom meg a babát. A szívem megszakad. Voltatok már ilyen helyzetben?
2014. szept. 25. 21:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
28%
Védekezni kellett volna, pláne, ha előre tudtad, hogy nem tudod megtartani. Igen, igen... Tudom, ti védekeztek hatféleképpen, és fogalmad sincs róla, persze.
2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
27%
Ha szeretnétek, tartsátok meg.
2014. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
33%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de szerintem azzal terelném el a figyelmem, h minél jobb körülményeket próbálnék teremteni, h később bevállalhassam a gyereket.
2014. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 acelsziv ***** válasza:
21%
add inkább örökbe. Jobban jár ős is és te is.
2014. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
27%

És soha többet nem is lesz jó az anyagi helyzetetek, amiért mindenképp meg kell ölni a babát?


Nem hiszek abban, hogy a mostani anyagi helyzetnek kell meghatároznia egy ilyen kérdést.

2014. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
65%

Én voltam ilyen helyzetben. Figyelj, gondold át, hogy biztos nem tudnátok e megtartani. Ha jól meggondoltátok és meghoztatok egy döntést, akkor tartsátok magatokat hozzá. Ennyi a titka.


Mi anno úgy döntöttünk, hogy nem tárjuk meg. Eleinte rossz volt, de az idő segít. Tudom, hogy ez volt a helyes döntés. Kitartást!

2014. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
29%
Ha képtelenek vagytok jobb anyagi helyzetet előteremteni, akkor nyilván nincs más választásotok. Sokkal nehezebb azt feldolgozni, hogy miért nem sikerül jobb anyagi helyzetbe kerülnötök? Mert arról is ti tehettek.
2014. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
22%
... és ha sikerül jobb anyagi helyzetbe kerülnötök később, de már nem érkezik hozzátok kicsi vendég? Fogadjátok őt, lesz hozzá kenyér is.
2014. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
20%
Életed legnagyobb hibáját készülsz elkövetni,gondoljátok át.Egy gyerek egy életre szól,nem tudhatod mikor milyen lesz a körülményed.
2014. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
21%
egyébként aki nem akar gyereket az tud tenni ellene.És van 100%-os védekezési módszer,többet kell kombinálni akkor.
2014. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!