Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek? Tanácstalan...

Ti mit tennétek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, van már egy 15 hónapos kislányom. Párommal szerettünk volna még egy gyereket és szerencsére elsőre összejött. Az elmúlt napokban sajnos sokat veszekedtünk, de tegnap este leültünk és megbeszéltük a dolgokat. Kiderült ő nem is szeretett volna 2.gyereket, nem gondolta hogy ilyen hamar összejön, azt hitte majd megváltozik a véleménye. Azt mondta ha megtartom ha nem, ő kilép az életünkből, úgy érzi túl korán lett apa (25 éves). A lányunkat is elakartuk vetetni utolsó pillanatban gondoltuk meg magunkat. Nem tudom mit tegyek. Nem vagyok képes abortuszra menni, de ha megtartom nem tudunk megélni. 2 pici gyerekkel egyedül nagyon nehéz.

Ti mit tennétek?


2014. okt. 25. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnélek befolyásolni a döntésedben, nem tudom hogy mi a jó megoldás, bár az abortusznak nem vagyok híve, de van olyan helyzet amikor nem marad más út. Viszont ettől a fickótól jobb ha tényleg megszabadulsz... A házat meghagyja nektek, vagy mit szeretne?
2014. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A házat meghagyja nekünk, ő visszaköltözik a szüleihez.
2014. okt. 25. 17:58
 13/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok megint.

Legalább ebben korrekt módon viselkedik. Egyébként házasok vagytok? Amennyiben nem, vajon papíron vállalni fogja az apaságot ha megtartod?

2014. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Hat meg jo, hogy nem akarja meg maganak a hazat is. Onzo barom. Elobb nem jutott eszebe, hogy szoljon? Bar szerintem ez egy jo kis urugy volt szamara:"hamar jott a masodik gyerek". No komment.

Az ilyen emberert nem is kar, ne bankodj miatta. Majd visszakapja ezt.

2014. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem ismered valamelyik haverját, kicsit dumálni vele? Lehet ő jobban tudja mi is a gond pl más is van-e a képben. Bár mindegy mert úgysem akar veletek élni. Elismerné az apaságot? Lehet mégsem a megtartás a legjobb ötlet, de valóban nagyon nehéz dolog, ez a baba nem tehet semmiről, de vannak élethelyzetek amikor az abortusz talán a legjobb mindenkinek.

Reméljük minél előbb találsz valakit aki méltó hozzád, és akkor együtt vállaltok babát, fiatal is vagy még, meg amúgy is miért ne :)

De lehet a családja kicsit rászáll majd, ha idáig nem tudták milyen talán most hogy így meglepődtek a "minta apán" kicsit számon kérik mitől is vált ilyenné. Lehet mér helyre jöttök, de egyelőre ez reménytelen.

Amúgy kinek a nevén van a ház? Csak mert hogy odaadta, az egy dolog, lehet összejön egy tyúkkal, és már ki is rak titeket. Jobban mutat, hogy van egy lakása, minthogy a szüleivel él. Szóval valahogy biztosítsd be magad oda..... ki tudja....

2014. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült döntened,megtartod a kicsit?

2014. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz !

Ma este beszéltünk telefonon. Igen elismerné az apaságot és fizetni fogja a gyerektartást.

A ház az én nevemen van.

Holnap megpróbálok a haverjaival beszélni mi történhetett.

Nagy valószínűséggel megtartom a babát. Ideköltözik a nővérem és segíteni fog :))

2014. okt. 25. 21:52
 18/18 anonim ***** válasza:
de jó:) sok sikert nektek :)
2014. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!