Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok etetés ügyben?!

Figyelt kérdés
4 hónapos tápszeres babám 2 óránként nekiáll üvölteni. Csak és kizárólag akkor nyugszik meg, ha megetetem. 120 ml-t kap. Este még durvább, most pl. 9-kor evett, de most 10-kor megint kellett adjak neki. És ezzel aludt el. Komolyan már félek, hogy halálra etetem. Próbáltam már adni vizet, teát, de amikor rájön, hogy nem tápszer akkor abbahagyja az ivást és üvölt tovább. Lehet, hogy gyenge neki a tápszer? Milumil Pepti 0+. Próbáltam már emelni az adagot, de egyszerűen nem bír 120-nál többet meginni egyszerre. Sőt, még ebből is hagy egy-két kortyot. Tegnap meg ma már nagyon durva a helyzet, nappal már nem is aludt csak kétszer fél órát. Mi lehet a baj?
2014. aug. 27. 22:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bébiételt eszik egy-egy kanállal, próbálgatjuk az ízeket, de úgy érzem nem jutunk előbbre.
2014. aug. 27. 22:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinált így,mikor emelni kellett az adagot,de látom neked nem iszik meg többet. Nem lehet,hogy nyugtatásra használja az üveget? Van cumija? Éjjel még eszik?
2014. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam már, hogy nyugtatásra használja. Van cumija, de ilyenkor hiába próbálom neki adni, csak mégjobban sír tőle. Éjszaka eszik egyszer. Általában reggel 6-kor, de most pár napja már 3-kor ébred enni. Próbálom visszaaltatni evés nélkül,de nem sikerül. Tényleg félek, hogy kárt teszek benne ezzel a sok etetéssel.
2014. aug. 27. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most nagy marhaságot írok,de próbàlj meg eggyel nagyobb adagot csinàlni. Eszik amit eszik de a maradékot próbáld büfi után,vagy 20 perc múlva adni. Szerintem egyértelműen már kevés lesz neki.
2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy éjszakára tejpép?
2014. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

120ml eleve kevés 4 hónaposnak :)

majd nőni fog az adagja, biztos most van a növekedési ugrása, csak a gyomra még nem tágult ki hozzá, ezért kér 2 óránként. ne aggódj, pá nap alatt megoldódik :)

2014. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt még nem is írtam, hogy minden evés után bukik. Van, hogy másfél óra múlva is.
2014. aug. 27. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Bukásra adj neki nutritont.
2014. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bukás alányomnál 8 hónaposan múlt el, mikor rendszeresen felült már.
2014. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne csak azt nézd, hogy 2 óránként eszik, hanem azt is, hogy kis adagot eszik egyszerre és éjszaka csak egyszer eszik. Az lenne az érdekesebb, hogy 24 óra alatt összesen így hány étkezése van és összesen mennyi tápszert iszik meg. Nekem az az érzésem, hogy nem eszik sokat, csak sokszor keveset.
2014. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!