Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudom hogy igaza van de belül...

Tudom hogy igaza van de belül a szívem mást akar tenni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, dolgozok ás mellette tanulok.

Megismerkedtem egy férfival több hónapig együtt voltunk, és óvszer kiszakadhatott mivel minden alkalommal védekeztünk, bár ami nagy hiba hogy volt hogy egyszer kétszer az elején azaz, a szex elején nem volt rajta óvszer.

Érdekes módon meg jött a menszim, hamarabb mint kellett volna, kevesebb volt, és barnás. Nem gyanakodtam sok volt a stressz hatás.

Időközben véget ért a kapcsolat köztünk, kiderült élettársa van, és "kibékültek" csak ő hűtlen fajta és kellett neki a más. Szakítottunk, de nekem egyre többször lett hányingerem, ami igencsak aggasztott. Vettem tesztet pozítiv lett, ideges lettem vettem még egyet szintén az volt. Felhívtam. Ő megkérdezte hogy hogyan? És voltam e valakivel, természetesen NEM!

Közölte vetessem el, nem akarja hogy be kavarjak neki az életébe, nem akartam kész tényekkel tettem ezt. Egyedül is felnevelném, viszont ma megbántott, ismét felhozakodott, mi lesz ha 10 év múlva meg jelenünk, ő ha megszületik is lemondana róla, ő azt nem akarja a kapcsolata is ott van stb. Közöltem hogy akár most is be kavarhatnék ha akarnék.

Nem akarom látni sem, pedig úgy volt hogy pénteken is eljön velem nőgyógyászhoz, de innentől nem.

Nem tudom még mindig mit tegyek, nincs senki akihez fordulhatnék. Zavart vagyok és ideges...


2014. nov. 3. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha van jövedelmed tartsd meg de így hogy ennyire leráz max csak a gyerektartás köteles fizetni. Azt viszont ne hagyd hogy ne fizessen az jár a gyereknek.
2014. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Ne vetesd el.
2014. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Ne vetesd el!!!
2014. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Ne vetesd el. Azt tuti soha nem fogod megbánni, biztos nem fogod azt gondolni,h kár volt megszülni. De ha elveteted, jó esély van rá,h soha nem fogod magadnak megbocsátani.

Elég primitív lehet ez a pasi:

1. Neki bezavar a gyerek?? Neked meg az abortusz (testileg, lelkileg)

2. Aki szexel az tudja,h minden védekezés ellenére becsúszhat a baba. Ekkor pedig viselje következményeit.

3. Az ő kapcsolata az ő dolga. Nehogy már ezért elvetesd a gyereked! Oldja meg ahogy tudja, ezen te ne is gondolkozz.

4. Gyerektartásra, kapcsolattartásra pedig törvény kötelezi. Azzal ne is hitegesd,h nem fogsz kérni tartásdíjat. Olyan nincs,h lemond a gyerekről :)

1 szó mint 100: te magaddal és a babával törődj, ő meg rendbe hozza majd a saját életét.

2014. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Csak akkor tud róla hivatalosan lemondani, más örökbe fogadja. Ha te nyilatkozol, hogy ő az apa, de nem ismeri el, bíróságon apasági tesztet csinálnak és kötelezik a gyerektartásra + fizetheti a bírósági költségeket. Ha szeretnéd és tudnád vállalni, szüld meg!
2014. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a szíved azt akarja hogy tarsd meg akkor tarsd meg. A te tested a te gyereked a te döntésed. Neki nem kell részt vennie az életetekben ha nem akar.
2014. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!