Abortusz nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 11:59
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Kiszakadt a gumi.Védekeztem.Műtét utàni időszakra értettem....mennyire vérzik

..ilyenek.

2014. dec. 25. 12:24
 12/46 anonim ***** válasza:
82%

kit érdekel, hogy mi lett volna?

amúgy sem tudhatjátok, milyen védekezés mellett történt, és mi történt. vagy hogy egyáltalán abortuszra készül a kérdező, vagy csak kíváncsi.


az van, ami van. jobb a megoldást keresni.

a fiúk meg pláne ne erkölcsösködjenek, mert ők soha nem kerülhetnek ilyen helyzetbe még véletlenül sem.


gondoljatok mondjuk egy klimaxoló nőre, akinek a doki azt mondja, hogy most már terméketlen. 20 éve férje van. és teherbe esik, egészségügyi indokból viszont nem ajánlatos kihordania.

biztos ritka, de ez csak egy példa. millió oka lehet még.

2014. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
94%

közvetlenül utána eléggé vérzel. vihetsz extra betétet, és odabenn is kapsz. utána hamar elmúlik. arra kell vigyáznod, hogy kíméld magad fizikailag kb. 1 hónapig. nincs emelgetés, szex, futás meg ilyenek. és aztán kontroll.


ha véletlen nem távolították volna el rendesen, akkor lehetnek gondok, de ez nem jellemző. onnan tudod, hogy belázasodsz, görcsölsz, elhúzódik a vérzés. tehát egész biztos észreveszed. a nővéreknél utánakérdezhetsz, de mondják maguktól is.

2014. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Abszolut nm lesz lelkiismeret furdalasom mert nagyon nem akarok...undorodok a terhessegtol szulestol ..nincsennek bennem anyai osztonok....csak arra voltam kivancsi h mennyire faj...nm is biztos h terhes vagyok meg nm csinalhattam tesztet...vedekeztunk de pont kihuzta utana ment el...es akkor lattam meg h kivan szakadva
2014. dec. 25. 13:20
 15/46 A kérdező kommentje:
Lehet jobb lett volna igazad van.Nem tudod milyen lelki hàtterek miatt nem akarok gyereket.Nem akarom elcseszni az ő személyiségét életét az én mentàlis problémàim miatt..illetve anyahilag sem tartok ott...minek hozzam vilagra ha csak elrontanam az eletet es nm akarnam kezdetektol fogva ez tudatalatt bevésődik....Ugy ne fujjog hogy nem tudod mi àll a dolgok mögött....Nahyon rosszindulatú vagy.
2014. dec. 25. 15:07
 16/46 anonim ***** válasza:
29%
Örökbe is adhatnád, de akkor megint a te kis lelked sérülne. :( Így végülis csak a gyereké fog, nyilván ő kérte, hogy felelőtlenek legyetek. A 72 órás nem jutott eszedbe?
2014. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Nem érted hogy NEM voltam felelőtlen???? Védekeztünk.Nem tehetek róla h kiszakadt!!!72 óràsra nincs pénzem !!! Az lenne a felelőtlensêg ha kihordanàm és megszülném.Örökbe SOHA nem adnàm.
2014. dec. 25. 15:23
 18/46 anonim ***** válasza:
55%
Jah, az abortusz tényleg sokkal olcsóbb! :D
2014. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Azt nm en fizetnem
2014. dec. 25. 15:30
 20/46 anonim ***** válasza:
39%
Az esemény utánit te fizetnéd az abortuszt meg nem? Nagy kamus vagy!! Te mondtad nem lenne lelkiismeret furdalásod a másik kommentben meg már a gyerek mentális egészségéért aggódsz? Hogy is van ez? Lehet rosszindulatú vagyok, viszont nem gyilkos.
2014. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!