Abortusz nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 11:59
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket semmifelekepp....sot lehet h sose akarok....igazatok van kellett volna kernem esemeny utanira de nagyon nem mertem mert anyuval semmi szexualis dolgot nem beszelek meg...stoval cdak bizakodok h nem lett baj ha igen akkor nem tudom h mondom meg nekik:(( v a fiut veszem ra valahogy:/
2014. dec. 29. 13:02
 32/46 anonim válasza:
45%

Istenem, ennyi primitív embert...


Abba bele sem gondoltok,hogy nem csak felelőtlenségből lehet teherbe esni?


Én is abortusz előtt állok,szedtem a tablettát, egy sem maradt ki,mégis teherbe estem,pedig nem szeretnénk gyereket.


Inkább szüljem meg úgy,hogy nem örülünk,nem várjuk őszintén, és a megfelelő körülmények sincsenek meg?


Mennyi okos ember van itt,aki csak próbálja osztani az észt,hogy ilyen meg olyan kegyetlenség,meg kit érdekel,hogy fáj a nőnek... Hát kívánom,hogy egyszer kerüljetek ilyen helyzetbe, akkor majd máshogy fogtok gondolkozni.


Kérdező, szerintem nem fog fájni, maximum a méhtágítás nem lesz kellemes, de azért én is félek picit...

De nem fogom megbánni,ebben biztos vagyok,mondhat bárki bármit.

2015. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
Utolsó voltam, bocsi most látom,hogy nem is biztos,hogy terhes vagy.
2015. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Költőnő? ***** válasza:
74%
Fájni nem fog, nyugalom. Tabletta mellett ráadásul mindig rizikós megtartani a terhességet.
2015. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
50%
Én nem a nőt ítélem el, hanem magát a cselekedetet, mert egy másik ember életét elvenni bűn. Én megértem az okokat, elismerem, hogy igen is van az a helyzet, amikor a nő elkeseredett, nem lát más megoldást, de attól még elfogadni nem tudom. Kígyót-békát nem kiabálok senkire, mert az undorító, főleg úgy, hogy egyikünk sem tiszta, azt hiszem mindenkinek van olyan dolog az életében amit inkább rejtegetne. Nem dobálózok olyan szavakkal, hogy "gyilkos". A tetteiért egyszer úgy is mindenkinek számot kell adni, de nem itt a gyarkorikérdéseken. Itt senkinek sincs joga ítélkezni emberek felett, de az abortuszról igen is mindenki nyilváníthat véleményt. Az hogy én bűnnek tartom, az én véleményem. Hogy fájdalmas-e? Testileg gondolom kibírható. Én nem emiatt aggódnék. A lelki sebek sokkal nehezebben gyógyulnak.
2015. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
12%
32-es. Az a baj, hogy fel sem fogod a cselekedeted súlyát. Azt kívánod, hogy mi is kerüljünk ilyen helyzetbe? Ezt írtad, ugyanis. Ezzel azt kívánod, hogy még több embert öljünk meg. (Magyarországon az abortuszok száma 100 felett van!!) Mert lehet szépíteni, de akinek dobog a szíve, az él! Emellett azt írod nem bánod meg... de, hidd el megfogod. Bízom benne, hogy mihamarabb felépülj, és szembe tudj nézni magaddal. Most még nem tudsz ezért hárítasz és dobálózol nagy szavakkal. A kérdezőnek meg őszintén kívánom, hogy ne legyen terhes. Mármint ne most. :)
2015. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
60%
Mar Bocsánat, utolsó. Azt mondtad, akinek dobog a szíve, az él...informálódj légy szíves, hogy annak a megtermékenyített petesejtnek mikor kezd el dobogni a szíve....biológiaórán nem vettünk részt, igaz? Ennyit a másik sarazásáról...
2015. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

37-es, ez most komoly? Mielőtt beszólsz, kérlek, legalább informálódj. Sajnos neked hiányosak a biológiai ismereteid.

Tessék, segítek: "Az 5. héten megjelenik az idegpálya kezdeménye, amelyből a gerinccsatorna alakul ki, végén a pici agykezdeménnyel. Egy héttel később az ultrahangon is jól látható/hallható a kb. 5 milliméteres magzat szívdobogása, ami a magzat jóllétének legbiztosabb jele.

A hetedik héten az ici-pici arcon már felfedezhető a szem, az orr, a száj, rá egy hétre szintén ici-pici kitüremkedések formájában jelennek meg a végtagokon az ujjacskák. A kilencedik héten fejlődnek ki az idegpályák és az agy, a magzat így ebben az időszakban különösen érzékeny a méreganyagokra. A 10. héten ínyében megjelennek a fogkezdemények.

A 11. héten minden szerve kialakult, elkezd nőni a haja és a körme, mellkasa záródik, s az egész testét finom pihe burkolja be. Az első trimeszter végére a magzat már 7-8 centiméteres, forog, mozgatja a száját és ökölbe szorítja a kezét."

6.!! Héten UH-n már hallani a szívhangot. Ennél előbb pedig igen ritka a terhességmegszakítás, révén kb. a 3. héten veszik észre a terhességet, majd jön a döntési fázis, időpont kérés...

2015. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Költőnő? ***** válasza:
72%

Aki abortuszellenes és ezért leponntozott, annak üzenem: nem kell pontozni, csak mert ellenzi!!!!

A kérdező azt kérdezte, fájdalmas-e!!!!

NEM azt kérdezte, helyes-e!!!!

NEM azt kérdezte, az eurónak fáj-e!!!!

Azt kérdezte, h a műtét fájdalmas-e, h utána fog-e fájdalmat érezni.

Mielőtt ész nélkül gyűlölködtök és osztjátok az észt, el kellene gondolkodni ezen.

Mert szerintetek ha azt írom, h fájdalmas, az igaz, ugye?

Nem tudom, biztos elkerülte a figyelmeteket, h nem az abortusz mellett foglaltam állást csak leírtam a puszta tényeket.

Tudom, h nehéz, de gondolkozzatok már néha.

Vagy ha ez nem megy; ne kattintsatok ilyesfajta kérdésre. Ennyi.

2015. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
36%
37-es! Vegyél biológia leckéket, mert kellene!
2015. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!