Abortusz nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 11:59
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Hat elvileg negativ lett a teszt. De csak este tudtam megcsinalni tegnap.Ma kihagytam reggel,vàrok vele holnao reggelig. 2 db-sat vettem..de szerintem venni fogok meg annyira parazok
2015. jan. 6. 12:31
 42/46 A kérdező kommentje:
Csinaltam megint negativ lett.Két teszt csaknem téved?!.
2015. jan. 7. 11:25
 43/46 anonim ***** válasza:
Nem, 2 teszt biztosan nem téved! Hála Istennek, nagyon örülök neked! :) Kérlek máskor, ha ne adja az ég ilyen történne, első gondolatod a 72 órás legyen.
2015. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Költőnő? ***** válasza:

Kettő, az már releváns eredmény.

Tessék jobban figyelni és nincs ilyen para!

2015. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Köszike! :)


Igen, figyelni fogok.

Csak már félek a gumitól is ezek után...a Fiúval meg nem foglalkozom, nem gondoltam volna h félvállról kezeli, én pedig aggódtam nagyon.

2015. jan. 7. 16:20
 46/46 anonim válasza:

Nem fáj.


Én mivel még nem szültem, kaptam tágítót,amit feltettek a műtét előtti nap délelőtt. Ettől féltem nagyon,de csak egy pillanatnyi szúrást éreztem és ennyi.

Utána kb. egy fél óráig egy picit görcsölt a hasam,de nem volt vészes.

Bent kellett aludnom a kórházban,másnap dél körül volt a műtét, ott elaltattak, így nem éreztem semmit.


Utána szerencsére nem görcsöltem egyáltalán, csak a vérzés ami picit kellemetlen,mert tampont nem lehet használni.


De fájni nem fájt semmi!

2015. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!