Abortusz nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 11:59
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Igen.Nem lenne bűntudatom...akkor lenne ha megszülnêm és sz*rul élném àt a terhességet előtte....A sràctól nem kérhettem nem ad eseményutânira szüleimnek nem mondhatom

..ha tényleg terhes vagyok akkor tőlük kérnék valahogy ami borzalmas lenne

2014. dec. 25. 16:08
 22/46 anonim ***** válasza:
18%
4es valaszolo.. en a helyedbe elasnam magam hogy 18 evesen szexelni tudsz de vedekezni nem csak megolni egy pici eletet nem dicsekednek hogy odairom a valaszhoz hogy 18 eves vagyok..
2014. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 Költőnő? ***** válasza:
86%
Nem fáj utána sem. Ha vigyázol magadra, pár nap vérzés és a lelki vetületei várnak rád.
2014. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%
Huhh, én hallottam pár sztorit, h az abortuszos kiscsajokkal, hogy bánnak a kórházban a nővérek...pl. nem adnak fájdalomcsillapítót, meg direkt beteszik őket nagy pocakú kismamák közé, h azok lenézzék, megalázzák. Meg olyat is hallottam, h mikor sírt a kiscsaj a tágításkor, azt kérdezte a nővér, "mikor széttetted, akkor nem fájt?"
2014. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Költőnő? ***** válasza:
57%
csak azt nem értem, ha már a kérdésre nem tudsz normálisan válaszolni, miért nem máshol vered a tamtamot...
2014. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
81%

Inkább vetesse el, mint hogy úgy járjon, mint a tegnapi csepeli újszülött. Na, annak az anyját én is lehánynám (minimum)...de lehet, élve se hagynám.


Kérdező, nem fáj az abortusz, mert altatásban végzik, előtte a tágítás fájhat, plusz utána görcseid lehetnek, és erős vérzésed. Az egyik barátnőmnek volt 14 évesen (megerőszakolta egy 31 éves férfi). De pénzbe mindenképp kerül, ha nem bűncselekményből fogant. Nem állja a TB, így jobban járnál az esemény utánival, ha még benne vagy az időben. Inkább arra kérj pénzt a szüleidtől, vagy a fiúdtól. Vagy a fiúd az ő szüleitől, elvégre az ő felelőssége is.

2014. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjátok az ilyen 66%féle agyhalottakat. Ezeknek ez az egyetlen öröm az életükben, hogy arctalanul, névtelenül beugatnak mindenkinek. Így tudnak csak nyugodtan lefeküdni, hogy ma is jó' megmondták.


Kérdező, mond meg a csávónak, hogy olcsóbb a tabi, de még az ab is, mint 20 éven át a tartásdíj. Amúgy remélem ezek után, hogy ilyen segítőkész amikor bajban vagy, úgy rúgtad ki, hogy a lába se...

2014. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én sem értem...Esemény utánira miért nem kértél pénzt akkor a szüleidtől? Szerinted jobb, hogy most kell kérned abortuszra? Nagyon-nagyon felelőtlen és komolytalan vagy! Neked még nem szabad szexelned, mert éretlen vagy hozzá!
2014. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
11%
Szia!En is sajnos átéltem.Termeszetesen ha rosszul állsz anyagilag az allam fizeti az abortuszodat csak papírokkal kell alátámasztani.Teljesen igazad van hogy ha ugy érzed nem bírod eltartani inkabb elveteted.A folyamat :Reggel éhgyomorra bemész a kórházba ott felhelyeznek egy tagitot.Kb.1-2 ora múlva betolnak a műtőbe es az agyban ébredsz a szobadban.Verezni fogsz ezert vigyel betétet én nem kaptam.Utanna par ora es mehetsz haza.6het utan kontroll addig nincs szex.Lelkileg nem a legjobb de tul leszel rajta.Minden jot neked!
2014. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
42%
Engem tablettaval tagitottak elotte, ami konkretan szulesi fajdalmakat idezett elo, igaz, csak fel oran at. Beajultam a fajdalomtol. Reggelre mentem, nem lehetett enni, inni. Este 5re kerultem sorra, addig etlen-szomjan, gorcsok kozott fekudtem a veremben. Azt ugye nem varod komolyan, hogy a tb fizesse??? Ha dolgoznal, sem tudnad megtartani a babat? Komoly dolog elvenni valakinek az eletet,ha megadatott, hogy kozben eletet is adhatsz...En meg nem ismertem olyan not, akinek volt abortusza, es idos korara ne jott volna elo a lelkiismeret- furdalas a tudatalattijabol valami furcsa formaban...
2014. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!