Mi az abortusz menete?

Figyelt kérdés
A védőnő ad csekket? A családsegítőbe muszáj menni? Mi szükség van rá kinek mi közé hozzá? Az alól nem lehet kibújni ha a nőnek fogadott orvosa van?
2015. jan. 6. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Doki, aztán családsegítő.

Ő megpróbál lebeszélni, elmondja mi fog történni.

Velem szerencsére normális volt, nem b.unkózott. Mondta h sajnálja, m látja h jó helyen lenne a baba, stb, de látta, h nem tud lebeszélni a dologról. Pár nap múlva vissza kell menni hozzá, addig van gondolkodási idő. Akkor adja a csekket, amit a kórházban a betegfelvételkor kérnek el, amikor kitöltik a papírokat.

Én magándokinál voltam, akkor is menni kellett a családsegítőhöz.

2015. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

"Mi szükség van rá kinek mi közé hozzá?"


Azért van rá szükség, mert a nők nem feltétlen vannak tisztában az összes lehetőséggel, támogatással amit igénybe vehetnének egy gyerek születése esetén. Ezekről tud felvilágosítást adni, így megadva a lehetőséget, hogy esetleg mégse vetesd el a babát.

Másrészt meg ad néhány tanácsot a jövőre vonatkozóan, hogy legközelebb ne legyen rá szükséged.

2015. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok ember tisztában van azzal hogy milyen juttatások járnak számára főleg akinek ide kapcsolódik a végzettsége. Az hogy valakinek valamilyen gondja van azért miért magyarázkodjon, bár mondjuk biztos vannak olyanok akik ezen a területen dolgoznak és nem ássák bele magukat az ügybe.
2015. jan. 6. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

1-es vagyok. Nekem nem kellett magyarázkodnom. Mondtam, h nem tudom megtartani. Szerencsére nem erősködött h miért. Attól is függ, kihez kerülsz. Biztos vannak nem könnyű esetek.


Egyébként meg nem tudom miért lettem lepontozva!!!! ????

Pf.

2015. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
1-es vagyok megint. Van 2 gyerekem és nem vagyok 18 éves. Nem poénból voltam ab-on. És az elítélősdis lepontozgatás nem ide tartozik!
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy ide vág-e a szakmája az illetőnek.

Nem csak az állami juttatásokról van ott szó, hanem pl alapítványi segítségről, örökbeadásról és a védekezésről.

Nem elítélnek ott vagy szidalmaznak.

Például engem a háromhavi injekcióról beszélt le a nő. Elmesélte az elkent problémákat.

Teljesen korrekt volt és normális.

Én végül megtartottam a lányom, kisétáltam a kórházból. Bár ez nem a családsegítő érdeme.

2015. jan. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!