Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi számít egy nőnek krízishely...

Mi számít egy nőnek krízishelyzetnek egy abortusz mellett döntésnél?!

Figyelt kérdés
Nincs autó vagy saját lakás?!albérlet?!netto 100 ezer alatti fizetés?!ez már annak számít?!
2015. jan. 8. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarod, az is eleg.
2015. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem az abortusz indoka érdekel hanem h kinek hol a limit?!
2015. jan. 8. 15:38
 3/22 A kérdező kommentje:
A kérdésem apropója h kórházban voltam és azért vetette egy szobatárs a babáját mert netto 100 alatt keres a férje ő pedig munkanélküli...ez elfogadható szerintetek?!
2015. jan. 8. 15:44
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szerintem elfogadható. Azt a babát el is kell tudni tartani, és anyagi értelemben lépést kell tudni tartani a fejlődésével. Ennyire kevés pénzzel felelőtlenség lenne megtartani, akármennyire is fáj, akármennyire is egy életről van szó. Nálam teljesen kiveri a biztosítékot az, ha párok meztelen popóra vállalnak gyermeket. Maximálisan a tudatos családtervezés híve vagyok. Mondom ezt úgy, hogy most várjuk a második gyermekünket, és a világ legnagyobb csodájának tartom a gyermekáldást.

Nálam a másik ok az abortuszra az anya kora lehet. Itt inkább a túl fiatalon történő gyermekvállalásra gondolok. Nem tudom megérteni, hogy 16-17 évesek /de akár még egy-két évvel idősebbek is/ minek vállalnak babát a tanulmányaik mellett/rovására, nulla jövedelemmel, a nagyszülők nyakára. Mondjon bárki bármit egy kis bimbózó életről az anyaméhben, nem tudom megérteni az ilyen döntést. Annak a lányanyának a bimbózó életéről iyenkor nem szól a fáma.

2015. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Amikor szültem, egy szobában voltam egy abortuszra váró nővel. Ő elmondta,hogy becsúszott baba, ő lenne az 5. gyerek, és bár anyagilag jól élnek, a férje Németorszában dolgozik, a legkisebb is egy éves. Egyszerűen egyedül nem bírná épp idegrendszerrel felnevelni őket. Apa nem tud hazajönni,mert akkor jóval kevesebb lenne a fizu. Ő meg sem az újszülöttnek, sem a többi gyereknek nem akar idegbeteg anyát, azt meg végképp nem,hogy a nagyobbaknak kelljen anyát játszani.

Megértettem! Nekem ez egy elfogadható helyzet volt.

2015. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
Talán ha erőszakos közösülés miatt lenne, de lehet akkor is inkább örökbe adnám.
2015. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Egy minimál bérből 3 ember? Mert szerinted ez, mint ha nem krízis? Te bevállalnád így a gyereket?


Nálunk lakás már van, igaz csak garzon, de ha gyerek lesz, akkor kiveszünk egy nagyobb albérletet, ezt pedig kiadjuk és akkor jó részét fedezi is.

A párom most tervez autót venni. Én meg tanulok még, addig nem vállalok gyereket, amíg be nem fejezem. Ha msc vége felé becsúszna, akkor megtartanám, de még a bsc-t végzem, tehát biztos nem.


Amíg nincs lakás, autó, diploma, jó fizetés (ami szerencsére a diplomámmal együtt jár), addig nem vállalnék.

2015. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*mi
2015. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
Dejó higy a mai világban itt magyarotszágon mindenki csak 200 ezres fizetésre vállal gyereket!!!ezért fogy a nagyar nép...én szó szerint a sz.rból indultam mikor teehes lettem.volt hogy összesen 80 ezerből éltünk 3-an.most is max 130 ezer ami van...álmodni sem metek 200 ezerről...második babámat várom.de érdekes mód nem éhezünk nem fázunk.nem élünk luxusban de elvagyunk.én nem várok arra hogy majd itt vidéken gazdag leszek.nincsenek nagy vágyaink.le kehet oltani teszek rá.de én boldog vagyok!nekem ténykeg lett volna okom elvetetnibaz elsőt de nem tettem.semmim nem volt.de mire jött a baba összeszedtük magunkat.azota pedig egyszer fent egyszer lent...semmiértvnem adnam a családomat!jah és nem nélkülözik a gyerek...pedig nincs gazdag rokon aki segít.magunk vagyunk.sztem a pénz nem indoknde ettől függetlenül nem kell világba szülni...én tudom mit akarok vannak terveim.és nem az hogy rakatra szülök.jó hogy itt mindenkinek ilyen f.asza jól fizető munkahekye van ahonnan soha nem rugjak ki...irugylem az ilyeneket.de akkor mért van teli a tv a sok szegénnyel???
2015. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%
Jah és 20 évesen szültem az eldőt.borzasztó mi???
2015. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!