Apukák, akik a párjukkal közösen döntöttetek az abortusz mellett, titeket nem talált meg az abortusz utáni szindróma? Nem bántátok meg a döntést? Van bűntudatotok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem adok érdemben választ, de ez a kérdés engem is érdekelne! - nálad ez e helyzet?
2013. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párom átesett ezen, és a mai napig sokkolja a gyerek téma :(
2013. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem ez a helyzet nálunk, hála Istennek, csak nagyon érdekelne, hogy a férfiakat is érinti-e ez a dolog. Itt a fórumon mindig csak azzal találkozni, mit jelent az abortusz a nő szempontjából, de azzal szinte soha, hogy vannak-e férfi "áldozatai". És szerintem vannak.
2013. nov. 3. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy pasit ismertem, akinek a barátnője elvetette a közös gyereküket, és erre a pasi felvágta az ereit. De ő amúgyis labilis lelkialkat volt, alkoholfüggés miatt kezelték. Azt nem tudom, hogy az öngyilkossági kísérlet előtt ivott-e, annyira nem ismertem, de szerintem igen.
2013. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve volt abortuszom. Párommal közösen döntöttük el, hogy nem tartjuk meg. Bár együtt éltünk, de nagyon rossz körülmények közt. Magunkat is alig bírtuk eltartani abban az egy szobában amit béreltünk egy tömegszálláson, nem hogy egy babát. Rosszul viseltem, utána, ha megláttam egy kisbabát, mintha a szívem szakadt volna meg. Aztán párom mutatott pár családi videót, az egyiken az unokatestvére kislányával volt (kb. 2 éves kislány) én meg elkezdtem sírni, hogy minek mutat ilyet. Beszélgettünk, mondja, hogy pár nappal előtte (munkája révén nagyon sok emberrel találkozik) egy anyuka jött be a kisgyerekével és ő alig bírt a lábán megállni, mert nagyon rossz volt látni neki. Hasonlóan éreztünk és érzünk. Megbánni azért nem bántuk meg, mert tényleg nem volt már választás, bűntudat és szomorúság van.
2013. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!