Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Második abortusz védekezés...

Második abortusz védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos decemberben volt egy abortuszom. (Aláírom hogy akkor nem védekeztünk szoval megérdemeltem :( ) most viszont védekezés mellett megint terhes lettem (Pharmatex hüvelykúp) Sajnos ahogy decemberben, úgy most se tudom megtartani a babát. Esti gimibe járok, mellette dolgozok úgyhogy még nagyon korai lenne. 5 éve vagyunk együtt a párommal. Mindketten 20 évesek és még tanulunk. Nagyon szomorú vagyok hogy védekezés mellett estem teherbe újra. Mire számítsak? Megint mindenki lekezelően fog velem viselkedni? :( Köszönöm előre a válaszokat.
2014. szept. 28. 18:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyire nem akartok gyereket ennél jobban is lehetne vigyázni !! 2 abortusz 20 évesen. Nem semmi...
2014. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
A Pharmatex készítményeknek nagyon rossz a Pearl-index-e.Mellé mindenképpen kell kiegészítő védekezés,például óvszer.
2014. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Az első abortusz után mindenképp utána kellett volna járnod hogy melyik a legmegbízhatóbb fogamzásgátlási mód, nem is értem a dokid miért ezt a vackot ajánlotta.
2014. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

hiába reklámozzák ezeket a készítményeket... nem jók. óvszert kell használni, ha az sem megy (mi a barátommal rengeteget próbálkoztunk sok fajtával, nem tudjuk használni, bénák vagyunk) akkor gyógyszer. az a legbiztosabb.

ne foglalkozz azzal, hogy viselkednek a kórházi dolgozók, vagy ki néz rád csúnyán. nincs joguk ítélkezni más élete felett, amikor nem tudnak minden részletet.

én is voltam ilyen helyen igaz, csak gyanúval, rögtön megkaptam egy kiégett beképzett vén ápolótól, hogy ez az eredménye a felelőtlenségnek (nem voltam az. egyszerűen elszakadt az óvszer, ezután tértünk a gyógyszerre hozzáteszem, mi is 20 évesen).

ha semmiképp nem tudod vállalni, akkor nem tudsz jobbat, esetleg azt, hogy kihordod és örökbe adod.

én azt hiszem ezt csinálnám, de az én vagyok

2014. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tarthatom meg semmiképp.
2014. szept. 28. 18:47
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Igen, erre számíts. A jövőben hogyan szeretnétek védekezni? Talán érdemes lenne egy-két tippet megfogadni.
2014. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Bárhol utánakeresel, kijön, hogy a Pharmatex nem megbízható. Gusztustalan a média, hogy ennek ellenére ilyen mértékben reklámozzák, mintha az lenne.
2014. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Eselyes, hogy senki nem lesz veled kedves, sot....

Beszelj a nogyogyaszoddal, keressetek egy jo vedekezesi modszert. A pharmatex/megszakitas es hasonlok semmire se jok.

2014. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Meg gondolom nem is teljesen úgy használja mindenki, ahogy kell. Pl. a barátnőm mondtam nem rég: ok, rá volt írva, hogy várjunk (mit tudom én) fél órát, de nem. hihihi.

Akkor h.lye vagy és kész, drága barátném. Ő is azt hiszi, hogy védekezés melletti áldozat.

2014. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem az a kérdés, milyenek lesznek veled. Hanem az, hogy ha egyszer majd leesik neked a tantusz, mit is míveltetek, te milyen leszel saját magaddal...
2014. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!