SOS! Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogamzasgatlot szedni és az 5. napon már védekezés nélkül szexeltünk. A papirra 7 nap van írva. Mennyi az esdély hogy terhes lettem?
2015. jan. 18. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Annyi, mintha nem szedted volna. Azért való a fogamzásgátló, hogy használják. A papírt előtte kell elolvasni. Most meg lehet izgulni...
2015. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem véd még akkor? Menstuáció első napján kezdtem el.
2015. jan. 18. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Magadat ugye nem tartod ostobának? Betegtájékoztatót elolvastad? Valószínü mert írtad a papíron 7. napot ír akkor az 5. napon szerinted véd? Most izgulhatsz jövő hónapig
2015. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Anno mikor en szedtem, akkor a tajekoztatoban az allt, hogy amennyiben a mesntruacio elso napjan hasznalom, mar 5 nap mulva vedve vagyok. Az 1 het akkor lett volna, ha nem a menszesz kezdeten, hanem ra 2-3 napra helyezzem fel a huvelygyurut.

Termeszetesen ez egy masik fogamzasgatlo, nem is tabletta. Mindenesetre szerintem a szervezetedbe mar biztos munkalodott a tabletta. Ettol fuggetlenul elofordulhat, de csak kis szazalekban. Holnap mindenkepp vegyel tesztet! Es maskor figyelmesebben elolvasni a tajekoztatot! Ez nem jatek.

2015. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A teszt még korai lenne nagyon, mert 3 napja volt az aktus.
2015. jan. 18. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor egy ideig varnod kell, sajnos...
2015. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót alaposan és beszélj a dokival,hogy mi legyen.Szedd e tovább,stb.
2015. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szedd tovább folyamatosan, a legtöbb valóban ha a ciklus első napján kezded az ötödiken már véd, de azért szerintem nem azon a pár napon kell kísérletezni.
2015. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam 2 opció volt, mindkettőt az orvos mondta.


1. A menstruáció első napján kezdem szedni és ahogy a betegtájékoztató írja, x nap után véd. (Ekkor várható az erős, hosszú vérzés első alkalommal.)


2. A menstruáció 4. vagy 5. napján kezdem szedni, és akkor azonnal kezdhetjük az egyéb védekezés nélküli szexet. (Így normális vérzés lesz, nagy valószínűséggel azonnal beáll.)


Én az utóbbit választottam, a doki is ezt javasolta, és nem lettem terhes, a vérzéseim pedig beállt a 7 napos szünet 4. napjára, amit azóta is tart (2 éve).


Egyébként a betegtájékoztatót MINDIG(!!!) el kell olvasni.

2015. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na állhatsz neki kötni a ruhát.
2015. jan. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!