Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vannak abortuszellenes férfiak...

Vannak abortuszellenes férfiak manapság?

Figyelt kérdés
Mert én még nőt sem ismerek a környezetemben aki ellenezné csak ezen az oldalon olvasom. De férfiról meg nem hallottam. Ti ismertek ilyen férfiakat?
2015. jan. 23. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám lelkész, ő abszolút abortuszellenes. A férjem úgy van vele, hogy a sajátunkat semmiképp nem vetettük volna el, más meg csináljon, amit akar.
2015. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Férjem is nagyon abortusz ellenes, bár teszünk róla hogy ne kerüljünk ilyen helyzetbe.
2015. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piroska és a farkas ***** válasza:
94%
Férjem például. De baráti körben is van olyan apuka, aki számára nem létező opcio, nem tervezett terhesség esetében sem.
2015. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, mi ugy beszéltük meg ha beteg lenne a baba csak akkor vetetnénk el,mert sajnos nálunk fenált a veszélye,mert családban több beteg gyerek született.
2015. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem is. A barátnőméknél felmerült a down kór gyanúja,, így az abortusz lehetősége is, amin a férjem annyira kiakadt, hogy még én is meglepődtem.

Nekünk két gyerekünk van, és mivel szerencsére nem volt semmi gond a terhességeknél, így nem is nagyon veséztük ki ezt a témát, így meglepő volt számomra is a reakciója, hogy még egy ilyen helyzetben is mennyire ellenzi.

2015. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Az en ferjem is ilyen. Bar nem rajong a gyerekekert(nem gugyog, nem tutyu-mutyu veluk, stb), de soha semmilyen korulmenyek kozott nem vetettetne el egy babat, s nem is adna orokbe ha pl gyogyithatatlan beteg lenne. De sok embert hidegverrel kibelezne ha tehetne(pedofilok, pszichopatak, allatkinzok...) de egy bogarnak sem tudna artani amugy....
2015. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó ,az én férjem is ilyen,a nem tervezett kiskutyákat is meg akarta tartani,de sikerült nagyon jó gazdikat találni nekik,de egyet nem engedett,és a többit is sajnálta, most ivartalanítjuk a kutyust,mert ő nem ölne meg állatot,de elajándékozni sem szeretné,mert hát a miénk. Abortusz szóba sem jöhet. Viszont a pedofilokat és hasonlókat simán elintézné,de főleg aki a gyerekeit, bánta bármi módon.
2015. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
43%
En peldaja vagyok az abortuszellenes ferfinak. Inkabb fontolja meg az ember vagy ellenorizze a gumit 2szer, mint hogy kioltson egy eletet, mert gondoljon bele az aki erre vetemedik, hogy ha az o szulei talaltak vna ki egy ilyen otletet, itt sem lenne, vagy h megjobban fajo peldat mondjak: ha a tokeletes elettarsa nem szuletett vna meg most vagy egyedul lenne vagy valakuvel aki nem az az ember akit a mai napon imad
2015. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Az en ferjem. O egyik gyereket sem vetetne el, az o vere. Ugy van vele, hogy ha be is csuszik az nem veletlen. En eleg nehezen esek teherbe szoval nem csodalom ha igy gondolja. Es o eliteli az osszes not aki abortuszra megy. Ezalol a beteg gyerek a kivetel. De szemetsegnek tartja hogy valakik felelotlensegenek egy artatlan lelek issza meg a levet.

En nem vagyok ennyire megrogzott abortusz ellenes, szerintem van olyan eletkorulmeny amikor nincs mas valasztas :(

2015. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem. Senmi sem tudná rábeszélni.
2015. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!