Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek mire számíthat...

Szerintetek mire számíthat egy nő ha az abortuszellenes anyja megtudja hogy el akarja vetetni a gyereket?

Figyelt kérdés
19 éves a nő. Terhes lett de semmiképpen nem akarja megtartani a gyereket, azért mert szeretné kijárni az egyetemet, és nem érzi magát felkészültnek a dologra. Viszont a gyerek apja fenyegeti hogy elmondja az anyjának hogyha elhagyja. Aki abortuszellenes azt gondolja minden terhességet meg kell tartani. Sok véleményt olvastam itt hasonló gondolkodású anyáktól,nőktől. Ezért azt kérdezném hogy ti mit tennétek ha a lányotok ezt csinálná? Megvonnátok tőle az anyagi támogatást? Örökbeadni a lány nem fogja, megszülni sem. De mire számíthat így az anyától? Inkább béküljön ki a pasival hogy ne árulja ez anyjának?
2014. dec. 1. 18:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
19 évesen az anyjának nem kell beszámolnia erről.
2014. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem a lány fog beszámolni róla hanem a pasi. Nem szeretné ha a lány szakítana vele.
2014. dec. 1. 18:14
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

folytatom,

szóval nem kell beszámolnia erről, nem kell kikérnie a véleményét, viszont jobb, ha elmondja neki, ezzel megelőzve mindent és dönt a saját életéről úgy, ahogyan a legjobbnak érzi. Itt minden féle fenyegetés, zsarolás, kényszer mellékes.

2014. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De valószínűleg az anyja zsarolni fogja vagyis ettől fél.
2014. dec. 1. 18:15
 5/33 A kérdező kommentje:
4. Ezt gondolnád a gyerekedről?
2014. dec. 1. 18:16
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Hazudja azt az anyjának, hogy a gyerek magától ment el. Esetleg még jobb: mondd azt, hogy a faszi bántalmazott, és ezután vetéltél el.


Ne hagyd magad zsarolni a faszitól, hagyd ott azonnal. Ha mégis bemószerol anyádnál, mondd azt, hogy hazudik.

A te életedről van szó, az egyetem fontosabb.


Ja, és egyébként az abortusz csúnya dolog, légy szíves legközelebb védekezz a pároddal.

2014. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
19%

nem értem, ha eldöntötte, mit szeretne, akkor teljesen mindegy, más mit gondol.


Egyébként 19 évesen lehet vállalni már a gyereket, mellette lehet tanulni (másoddiplomán vagyok baba mellett) lehet később dolgozni és lehet normális kapcsolatot is találni, de ez az én véleményem. A gyerekválallás nem kényszer és nem zsarolás kérdése, hanem döntésé.

2014. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj hogy nem tudja mire számíthat egy ilyen véleménnyel rendelkező anyától? Lehet kidobják otthonról? Bár most albérletben él, de most ezért béküljön ki a pasival, hogy ne árulja el az anyjának?
2014. dec. 1. 18:25
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

na jó, ennek a kérdésnek így semmi értelme.

ha csak az érdekel, mire számíthat egy ilyen anyától, akkor nincs válasz. Ez nem jósda. Beszéld meg az anyukáddal, hogy ha elveteted, mire számíthatsz és ha megtartod, akkor mire, mert felnevelni nem tudod és nem is gondolod úgy, hogy ezt szeretnéd.

2014. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

NE fogadd vissza a pasit! Ez a legfontosabb! Ha most zsarol, később csak rosszabb lesz. Ha pedig anyudnál próbálkozik mondd meg anyudnak, hogy csak a szakítás miatt akar neked keresztbe tenni.

Amúgy csak szerintem szomorú, hogy a kérdező nem tud beszélni az anyjával? Akire elvben mindig számíthatna? Helyette egy anonim oldalon kell tanácsot kérjen...

2014. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!