Manapság az abortusz hogy zajlik? Mennyibe kerül? Pécsen hol végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés
Mielött nekem esnétek, leírnám, hogy betegség miatt közölte velem a nőgyógyászom, hogy sosem lehetek terhes, mégis teherbe estem, de sajnos a körülményeim nem engedik meg , hogy megtartsam, bármennyire is szeretném. Ezért kérek mindenkit, hogy csak normális, szidalmazásoktól mentes válaszokat adjatok, eléggé össze vagyok igy is omolva =(
2013. szept. 8. 15:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%

Ott ülsz a net előtt, keress rá, nem egyszerűbb?

[link]

2013. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 JnéHN ***** válasza:
55%
Gondold át még egyszer, vajon miért adott neked a sors mégis egy gyereket?
2013. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
Utolsóval egyet értek. Ez nem véletlen...
2013. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
igen, lehet hogy nem véletlen, de sajnos nem vagyok olyan helyzetben hogy megtartsam :(
2013. szept. 8. 18:22
 5/35 anonim ***** válasza:
28%

A helyzeten lehet változtatni. Segítség pedig létezik. Ha csak ezen múlik, segítek és még 1000-en segítenek.

Ne hajítsd el magadtól a babád a tetves pénz miatt!

2013. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%
Mi a baj?Miert nem tudod vallalni?Ird le, hatha tudunk segiteni?
2013. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
22éves egyetemista vagyok, egy beteg anyukával és nyugdíjas nagyszülökkel. A gyerek "apjával" nem alkotunk egy párt és sajnos elég felelősség így is hogy a családomról gondoskodom.
2013. szept. 8. 19:37
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Ebbe nekünk nem kéne beleszólni, mert nem ismerjük az életét, a körülményeit, csak egy szeletét írta le nekünk.

Meg direkt ki is emelte, hogy mire kíváncsi és mire nem, de a válaszát úgyis meg fogja találni.

Szomorú dolog ez, és sok ilyen van még sajnos..:/ De itt a kérdezőnek a saját eszére kell legfőképp hallgatnia.

2013. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
11%

legyel is megjobban oszeomolva !!!!

miert nem VEDEKEZTETEK ??? vagy ha mar osze visza fekszel ala mindenkinek akkor irass fel magadnak fogamzasgatlot!!! vagy neked ez a fogalom ismeretlen?? most meg mesz szepen oszt kikapartatod magadbol azt az artatlan kis embert, mert neked a helyzeted nem engedi vilagra jonni?? de a helyzeted engedi hogy osze visza kufircoljal? szanalmas vagy!

2013. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

De ha úgy volt, hogy nem lehet gyereke? Ez így most tényleg furcsa..

De akkor is ez egy elég ciki megnyilvánulás volt, utolsó.

2013. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!