Tudtok Budapesten olyan kórházat, ahol a terhességmegszakításnál nem kell ott éjszakázni sem előtte, sem utána? Esetleg orvost is ajánlhatnátok.

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 01:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%

Ne szakítsd meg a terhességedet!!!

Terhesnek lenni jó dolog.

Szüld meg és neveld fel!


Nincs semmiféle orvos, tessék megszülni és felnevelni, bármi áron.

2015. febr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Igaz, ez Kecskeméten volt, de amikor én szültem, akkor nem kellett bent éjszakázni az abortuszosoknak. Reggel bejöttek, délután hazamentek!
2015. febr. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Szent Imre kórházban (Bp) sem kell ott éjszakázni. Reggel mész és este ki is engednek.
2015. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Első, te mégis mi a fenét gondolsz magadról? Nem az volt a kérdése, hogy szerinted megszülje-e! Az epém elfakad, hogy milyen emberek vannak. -.-"


Kedves kérdező, ne haragudj, de sajnos nem tudok érdemben válaszolni neked, de az első hozzászóló válaszára muszáj volt reagálnom.

2015. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem szültél még akkor elözö este mindenképp be kell menni, hogy felrakják a tágítót. Utána este szinte mindenhol hazaengednek.
2015. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
szia. nek kell befeküdnöd ha nem szültél akkor sem. gyors-tágítót használnak ami felhelyezést követően 2 óra (ezután van a műtét). tehát ha minden rendben zajlik akkor délután jöhetsz is haza!
2015. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 4-es.

Még te háborodsz fel?!

Az a felháborító, hogy egy anya meg akarja ölni a gyerekét a születése előtt.

Természetellenes. Egy anyának mindennél jobban szeretnie és védelmeznie kéne a gyerekét.

Talán csak bizonyos rágcsálók, egerek, patkányok csinálnak olyat, hogy megölik (megeszik) a gyerekeiket, vagy bizonyos halakról hallottam ilyesmit.

Ez kb. ez a szint, egy ember nem tehet ilyet.


Akárki akármit mond, joga van élni a gyereknek, hisz nem ártott ő senkinek, esélyt kell adni neki is, ahogy nekünk is adott az anyánk.

Lehet, hogy egy új Einstein nőne ki belőle, vagy bármi.

Akkor is értékes, mivel csak 1 lesz belőle az egész világon.

Megölni őt, emiatt az állati szint legalja. Nem emberhez méltó dolog. Mondhatni erkölcstelen.

2015. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Az neked nem erkölcstelen, hogy itt mások feje fölött vádaskodsz/pálcát törsz? Ha ennyire ab ellenes vagy, nem kell neked is abra menned, ha nem akarsz, de a kérdező hagy döntsön úgy, ahogy neki tetszik. Semmi jogunk elítélni őt. Egyébként meg védekezés mellett is létrejöhet terhesség, nem csak a felelőtlen szexből lehet gyerek.
2015. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 8. 21:54
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Ki vagy te 1. - ső , hogy pálcát törj bárki felett is ?!?! Semmi közöd mások életéhez , döntéséhez ! Mindenki a saját portáján söprögessen . Kérdező , nekem annak idején a Jahn Ferenc kórházban végezték el a beavatkozást ( dr Somogyi Lajos ) reggel mentem , késő délután haza is engedtek .
2015. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!