Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz utan még nem jött...

Abortusz utan még nem jött meg. Miért?

Figyelt kérdés
Pontosan szilveszter elotti napon volt az abortuszom. Aztan 3-4 hetig parommal nem nyultunk egymashoz sem. Azota kozosultunk kb. 4-5 x ebbol 3x gumival , kb. 2x pedig megszakitasosan. Meg nem jott meg, viszont alhasi fajdalmaim vannak. Tapasztalatok, velemenyek? Lehetseges , hogy megint teherbe estem?

2015. febr. 16. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
ez most vagy kamu, vagy nagyon hülye vagy! terhes teszted hány csíkos? gondolom 2... ezzel a babával is mész abortuszra? esetleg vegyél bérletet, hátha úgy kedvezményes...
2015. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az elso terhesseg nem fokent a mi hibankbol adodott, ugyanis fogamzasgatlo melett estem teherbe. Megszakitasosan is ugy csinaltuk , hogy amikor parom erezte h elfog menni meg idoben szolt es oralisan fejeztuk be. Terhessegi tesztet meg nem csinaltam.
2015. febr. 16. 15:13
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

a megszakítás nem védekezés mert az előváladékban is van sperma... az meg, hogy "nem a te hibád", hát tudod, a saját gyerekedet kapartattad ki és lehet itt a következő, nem mindegy ki hibája? vagy nem érdekel??? nem vagy semmi.

én nem vagyok abortusz ellenes, de te azért rendesen kiverted nálam a biztosítékot!

2015. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Először nézz utána ,hogy hogyan történik a teherbeesés utána szexelj, előváladéktól is lehetsz terhes. Szóval ha már eltelt minimum két az aktus óta akkor tesztelj. A megszakítás NEM védekezés!
2015. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a ti problematok, es nem is vagytok a szuleim. Szoval ha valaki a valaszra ertelmesen tud valaszolni akkor szoljon hozza. koszi
2015. febr. 16. 15:29
 6/19 A kérdező kommentje:
*kerdesre
2015. febr. 16. 15:30
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

A megszakítás nem védekezés, szóval igen lehetséges, hogy terhes vagy... A másik meg, a 6. hétig nem lett volna szabad közösülni, de gondolom ezt a doki elmondta. Menj vissza hozzá, itt senki nem médium, hogy monitoron keresztül megtippelje mi a bajod.

Én nem vagyok abortusz ellenes, de az ilyen felelőtlen nemnormálisokat legszívesebben megcsapkodnám egy lapáttal. Gondolom a 20at is még csak alulról kapargatod...

2015. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

nem, valóban nem vagyunk a szüleid hála a jó égnek!

igen, lehetsz terhes, mivel nem védekeztél. a gumit nem havonta párszor kell felhúzni hanem minden aktus előtt és egészen a végéig fent kell hagyni. az abortusz meg nem játék, akár meddő is lehetsz ha 2 havonta jársz, bár szerintem ezzel csak nyerne a világ...

2015. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan töröltetheted ezt a válaszomat is , ahogy az első is tetted, igen lehetsz terhes.
2015. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Tul fiatal vagy te meg a szexhe e biztos

Az abortusz meddove tehet.. csak szolok

vedekezesben pedig tanulj egy kicsit meg

2015. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!