Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz utan még nem jött...

Abortusz utan még nem jött meg. Miért?

Figyelt kérdés
Pontosan szilveszter elotti napon volt az abortuszom. Aztan 3-4 hetig parommal nem nyultunk egymashoz sem. Azota kozosultunk kb. 4-5 x ebbol 3x gumival , kb. 2x pedig megszakitasosan. Meg nem jott meg, viszont alhasi fajdalmaim vannak. Tapasztalatok, velemenyek? Lehetseges , hogy megint teherbe estem?

2015. febr. 16. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszenek a válaszok mért tettél fel kérdést???
2015. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, elég sok esély van rá, hogy terhes vagy megint, ugyanis a megszakításos módszer egyáltalán nem védekezés. A legtöbb nőnél, aki ezt csinálja, egy éven belül majdnem biztosan megfogan a baba. Nálad elég gyorsan sikerült.
2015. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Ritka buta és felelőtlen nő vagy!
2015. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Ez most komoly?!

Igen, nagy esely lehet arra is hogy terhes vagy, menj orvoshoz.

Csak kivancsisagbol, hany eves vagy? Ertem.en, hogy gyogyszer mellett jott ossze, de ha mar osszejott akkor komolyan atvaltassz a megszakitasra, aminel vagy 50x nagyobb az esely a teherbe esesreint a tabi mellett? Kicsit elgpndplkpzhatnal, hogy vagy e eleg erett a szexualis elethez.. es ez most nem taadasnak irom, segiteni szeretnek, nem lenne jo ha megint mehetnel kaparasra, szerintem..

2015. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Drága 6 hétig nem lehet abortusz után szeretkezni! FERTŐZÉS veszélye miatt... Ha terhes vagy akkor csak gratulálni tudok
2015. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen lehetsz terhes is de egy finom kis ferőzést is elkaphattál aminke lehet nincs tünete de ott van. Amúgy téged kellett volna kikaparni annak idején. Felelőtlen pi..a!!!
2015. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Habár megvan a véleményem az abortuszról, most nem arra helyezem a hangsúlyt, legyen ez a te dolgod és bajod!

Az,hogy egy komoly nőgyógyászati műtét után 3-4 héttel eszedbe jut szexelni, ráadásul védekezés nélkül, az bizony jár következményekkel.

1.: az a 6 hét nem azért van,mert a csúnya doktorbácsi meg akar fosztani a testi gyönyöröktől. Hanem mert ennyi kell, hogy az a sérülés, amit ott okoztak, az teljesen begyógyuljon. Habár nekem hála Istennek eddig semmilyen kis/nagy nőgyógyászati műtétem nem volt, azért ez alapból logikus számomra. Ezért nem fürdünk ezalatt az idő alatt, nem dugunk semmit a hüvelyünkbe,legyen az tampon, vibrátor, párunk nemi szerve. Ezért akár valami fertőzés is kialakulhatott, nekem is volt antibiotikum kúra miatt, és csak a hasfájásvolt a tünete.

2.: Aki szexel, azzal bizony néhanapján előfordul, hogy teherbe is esik.(eredetileg erre lett kitalálva az egész!!!!!) Ennyi erővel megint terhes is lehetsz.

Hát, nem értelek, ne haragudj! Nem kioktatni akarlak, csak ara hívni fel a figyelmed, hogy légy óvatos! Legalább a saját egészséged lehetne annyira fontos neked, hogy erre fokozottan figyelj oda! Nem igaz, hogy nem lehet kibírni szex nélkül 1,5 hónapig...

2015. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*arrra
2015. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Terhes lettel kerdezo?
2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!