Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után vagyok 3 nappal,...

Abortusz után vagyok 3 nappal, hőemelkedésem van és kapar a torkom, lehet ez szövődmény?

Figyelt kérdés
A műtét után minden rendben volt, nem véreztem sokat, sőt most már egyáltalán, és nem is fáj se a hasam se a méhem (legalábbis a menstruációs görcsnél jobban nem). Viszont néha hőemelkedésem van. 36.9 és 37.4 között mozog, és ma torkom is elkezdett kaparni. Felhívtam az ambulanciát, de kb mint akit hülyének néz, azt mondta, hogy akkor menjek el a háziorvoshoz. Kicsit megnyugodtam, hogy akkor nem a műtéttel kapcsolatos, de másrészről nem is nagyon bízok az orvosokban. Tologatják az embert addig, mikor már nagy a baj... Szerintetek?
2015. márc. 2. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak megfáztál vagy összeszedtél valami vírust. Ha szövődmény (gyulladás) lenne, akkor lázas lennél és nagyon fájna a hasad is...sajnos tapasztalatból mondom.

Igyál sok folyadékot,szedjél napi 1500 mg C vitamint és pihenj!

2015. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy erről van szó. Nagyon félek.
2015. márc. 2. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a torokgyulladás nehezen lehet egy abortusz szövődménye. Ráadásul a lázad is valószínűleg emiatt van.
2015. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én missed ab-on voltam,rá két napra belázasodtam.

Ha fáj a torkod is,akkor más van a háttérben.

2015. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!