Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reális, ha az orvos azt...

Reális, ha az orvos azt mondja, hogy egy sajnálatos abortusz után 6 héttel már lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet prábálkozni,de jobb lenne ha hagynád minimum 3 hónapig pihenni a pocit!Hogy megerosodj megint!!!
2009. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze! Mi is így vagyunk!! Mindent bele nektek is!!! Sok sikert!
2009. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet prábálkozni,de jobb lenne ha hagynád minimum 3 hónapig pihenni a pocit!Hogy megerosodj megint!!!
2009. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem pont 1 éve volt egy vetélésem, amit a kórházban kellett befejezni! :-(

Rá pont 1 hónapra megjött a mensim, és egyből megfogant gyönyörű kislányom, aki tegnap volt 2 hónapos! :-)

Semmi gond nem volt az én aggodalmamat leszámítva az elején! :-)

Sok sikert Nektek is!

2009. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Missed ab. után egy mensim jött meg. A 6 hetes kontrollon a doki mindent rendben talált és ő mondta, hogy lehet próbálkozni. A következő mensi már nem jött meg.... most 7 hós a kisfiam! Próbálkozzatok nyugodtan, jön a baba, ha a szervezeted is úgy gondolja készen áll!


Jó egészséget és mielőbbi babásodást!

2009. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. ápr. 3. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben volt missed-ab om. Nekünk is csak 1 mensit kellett várnunk, a következő már nem jött meg:) Most 13 hetes vagyok, és idáig minden a legnagyobb rendben és persze ezután is az lesz:) Ja és ma megyek 4D re, és rettentően izgulok..:)
2009. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!