Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha Szegeden lakok, de nincs...

Ha Szegeden lakok, de nincs szegedi lakcímkártyám, attól még megcsinálják ott az abortuszomat?

Figyelt kérdés
A családvédelmis részére lennék kíváncsi, nem tudom megoldani az ingázást szeged és az állandó lakcímem közt, mert egyetem miatt vagyok lent és anyagiakban sem állok jól, a műtét költségét épphogy ki tudom fizetni. De gondolom mivel fizetni kell érte nem helyhezkötött...

2015. márc. 7. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden másra ellátnak Szegeden, akkor gondolom igen. Vagy csináltass oda ideiglenes lakcímkártyát.
2015. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsúsznék az időből, az a gond. Az orvos adott beutalót a családvédelmihez is már, csak félek hogy átirányítanak a bejelentett lakcímem szerinti szolgálathoz, viszont azt nem tudnám kivitelezni.
2015. márc. 7. 23:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk már egyszer bevittek mentővel, akkor is gond nélkül elláttak, csak gondolom ez azért más kategóriába esik :D
2015. márc. 8. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva igen megcsinálják.

Minden iratod legyen Nàlad mikor mész.

Tb kàrtya,személyi igazolvàny stb.

2015. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Mivel nem a műtét teljes költségét fizettetik ki veled (senkivel sem), így ilyen értelemben lehetne akár helyhez kötött is.

Ettől függetlenül megcsinálják máshol is.


Bár szerintem kamu, hisz mi az, hogy végre "visszafogyj"? Az égvilágon semmi hízás nem indokolt az első pár hétben.

2015. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Mi az a vigyorgó szmájli? Te tényleg ennyire érzéketlen vagy? Az a magzat a te gyereked...
2015. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jol látom pár választ moderáltak.

De a hizás nem a magzat miatt van...ez egész biztos...én a 12-ik hét után hiztam és akkor is csak 2 kg-t

2015. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!