Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves vagyok a párom 19.mind ketten tanulunk,érettségi előtt állunk.ki derült hogy terhes vagyok nagy volt az öröm az elején aztán elkezdtünk agyalni hogy hogy is fogjuk felnevelni a babát hisz nincs semmink. szülők tudnának támogatni minket de javasolták az abortuszt hogy inkább majd ha már mi életünk is elkezdődött ès van mire alapozni akkor legyen baba.tudom én is hogy ez a megoldás lenne jó a baba szempontjábol is mert tényleg nagyon nehéz lenne így.le tudtam a vizsgálatokat ki is írták a műtét időpontját hétfőre azaz holnap, de most még is össze vagyok zavarodva minden porcikám azt mondja hogy ez nem helyes és tartsam meg a babát.bizonytalan vagyok! a párommal a kapcsolatunk elején tartunk 4hónapja vagyunk csak együtt de 4éve ismerjük egymást. ti mit tennétek? megtartanátok vagy elvetetnétek?
2015. márc. 22. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha úgy érzed hogy meg szeretnétek tartani akkor ne vetessetek el. Igazabol ezt a döntést nektek kell meghozni, ha már úgy alakult hogy baba van a döntés sokkal nehezebb mintha csak tervezésnél került volna szoba. Én azt hiszem megtartanám főleg hogy azt Irod ezt súgja a szived. Párom uncsija terhes lett 19 évesen 4 hos kapcsolatra, éppenhogy megcsinálta az érettségit. Lassan szülni fog és nem gondolkozott az abortuszon amennyire én tudom.
2015. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyetted senki nem dönthet ebben a kérdésben, és nem is tudja magát beleképzelni a helyzetedbe. Te ismered magad, a párod, az anyagi lehetőségeiteket. Ha nem akarod/tudod megtartani a babát elveteted, ha szeretnéd megtartani és van segítség, anyagiak is, akkor meg megtartod.
2015. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy kicsit is kételyeid vannak, akkor jól gondold meg az abortuszt, különben nagyon nehezen fogod kiheverni.
2015. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha kicsit is erzed,hogy szeretned es emelle tudnak titeket tamogatni,akkor tartsatok meg,de parod menjen el dolgozni iskola melle,ez a minimum.Mi is 4honapja voltunk egyutt mikor terhes lettem,igaz en 20,parom 30volt akkor.De mi is sok tamogatast kaptunk,mivel en tanultam,paromat meg leepites miatt kirugtak.De kulon laktunk.Aztan halisten rendezodott minden,most 4oraban munkat is talaltam mar,bolcsis a lanyunk,2,5eves lesz lassan,en a 24-et toltottem,parom jovoheten tolti a 34-et.
2015. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
az abortusz jobb a babának? ne nevettes..ez olyan mintha azt mondanád az öngyilkosság jobb neked. És abortusznál nem is ő dönt hogy meg akar-e halni, hanem a "kedves" nő aki csinálta. nem, nem anya. Én biztos nem vetetném el, nem ő tehet róla hogy ti felelőtlenek voltatok.
2015. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Én megértelek teljesen. Én sem akarnám elvetetni. De itt több kérdés is van. Ki fog titeket eltartani? Miből fogtok élni? Hol fogtok lakni? Gondolom a párodnak sincs munkaviszonya, így Ő is eltartásra szorul. Szóval ez a baba a nagyszülőknek lesz szülve, illetve az első években tőlük függtök teljesen. Megértem őket, hogy nem akarnak egy ilyen terhet a nyakukba venni.
2015. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttetek?
2015. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tartottuk meg. majd egyszer ha biztosíztosítani tudunk olyan anyagi helyzetet és körülményeket.
2015. márc. 25. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
szegény picike...ilyen borzalmas véget ért rövidke élete...gratulálok nektek... lett volna támogatás párod akarta a gyereket... ennél jobb helyzet sosem lesz. büszke lehetsz magadra hogy megfutamodtál. Remélem jó darabig a szexre se tudsz majd gondolni. és a pasi helyébe ott is hagynálak.
2015. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
és 3 nap alatt műtét is meglett? Ne haragudj, de nem hiszem... Ennyi idő alatt ezt a kört nem lehet lefutni. Unatkoztál vagy mi?
2015. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!