Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves vagyok a párom 19.mind ketten tanulunk,érettségi előtt állunk.ki derült hogy terhes vagyok nagy volt az öröm az elején aztán elkezdtünk agyalni hogy hogy is fogjuk felnevelni a babát hisz nincs semmink. szülők tudnának támogatni minket de javasolták az abortuszt hogy inkább majd ha már mi életünk is elkezdődött ès van mire alapozni akkor legyen baba.tudom én is hogy ez a megoldás lenne jó a baba szempontjábol is mert tényleg nagyon nehéz lenne így.le tudtam a vizsgálatokat ki is írták a műtét időpontját hétfőre azaz holnap, de most még is össze vagyok zavarodva minden porcikám azt mondja hogy ez nem helyes és tartsam meg a babát.bizonytalan vagyok! a párommal a kapcsolatunk elején tartunk 4hónapja vagyunk csak együtt de 4éve ismerjük egymást. ti mit tennétek? megtartanátok vagy elvetetnétek?
2015. márc. 22. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
írta az elején hogy már minden el van intézve, és hétfőre volt kiírva. Ettől eltekintve nem kisebbíti a tettét.
2015. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Én szivesen örökbefogadtm volna....:(
2015. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, hidd el, sokan, de az ilyeneket nem szokta érdekelni, csak a könnyebb út.
2015. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

"tudom én is hogy ez a megoldás lenne jó a baba szempontjábol"

Ez most komoly, hogy az abortusz volt a jó megoldás a baba szempontjából? No comment :(

2015. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!