Ha nincs TB-m és terhes vagyok ugy elvégzik?

Figyelt kérdés
Magánorvosra nincs pénzem. Nődoki nem fogad igy a SZTK-ba?
2015. márc. 25. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégis mit akarsz csinálni??

Megtartod? De nem tudod felnevelni!

Mindenképp abortuszra kell menned!

Kihordani se tudod,mert akkor nem fogsz tudni dolgozni ès te magad is éhenhalsz!

Sok jó ötletet adtak itt! Valamelyket fogadd meg! Ha meg magadban akarsz kárt tenni, hogy elvetelj, a befejezéshez is kórház kell, az is pènzbe kerül majd!

2015. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező valamerre muszáj lépned, főleg ha el akarod vetetni, mert magától nem oldódik meg a dolog. Védőnővel, önkormányzattal beszélj, hogyan tudnának segiteni, mert muszáj elmenned a kórházba, vizsgálat nélkül nem lehet abortuszod, meg kell állapitsák hivatalosan is a terhességed. Én megértem, hogy vacak helyzetben vagy, de nincs mese, lépned kell, és nem holnap, vagy holnapután, hanem ma, most, minél hamarabb.

Remélem rendeződik a helyzeted.

2015. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Engem nemsokkal teherbeesésem előtt tettek ki a munkahelyemről,bementem az önkormányzathoz ott kaptam havi huszonezer ft-ot és fizették utánam a tb-t (nem tudom pontosan a nevét talán szociális segély) ,szülés után meg már biztosított voltam a GYES alapján.
2015. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire rossz helyzetben vagy, miért fekszel össze akárkivel? Most megnézheted magad egyedül.

Akármit teszel, pénzbe kerül. Nincs ingyen semmi. A terhességet oké, h te már megállapítottad, de a dokinak is meg kell. Akkor is, ha el akarod vetetni, akkor is, ha nem.

2015. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

"miért fekszel össze akárkivel?"


Mivan?

2015. márc. 25. 15:35
 36/64 anonim ***** válasza:
69%
Valakitől csak van az a baba!?
2015. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, azt hiszem mindenki leírta a lehetséges opciókat. Ennél többet nem tudunk mondani.
2015. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat!
2015. márc. 25. 16:07
 39/64 anonim ***** válasza:
71%
ha meg nem akarod megölni akkor örökbe is adhatod, rengetegen várnak babára. És ha nyílt örökbefogadással adod és korán egymásra találtok a szülőkkel biztosan támogatnának téged.
2015. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj be a Munkaügyi kp-ba. Ott kapsz egy papírt, hogy regisztrált munkanélküli vagy, ezzel a papírral bemész a járási kormányhivatalba, és ott kérelmezed a TB-d fizetésének átvállalását mint regisztrált munkanélküli. Idő, amíg elbírálják, de a TB-d már a kérelem beadásának napjától élni fog!
2015. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!