Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Németországban jelenleg mik...

Németországban jelenleg mik az abortusz szabályai, hogyan zajlik, mennyibe kerül, milyen esetben térítik teljesen vagy részben?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, biztosított, keresettel nem rendelkezem ( csak a férjem ), van már 2 gyerekem, tablettás + megszakításos védekezés.
2015. ápr. 9. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ....Ne haragudj ,hogy kerdezlek....de szeretnek informalodni.Szinten Nemetorszagban elunk ....mi volt a menete ès az anyagi vonzata?Köszönöm valaszod
2017. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudok segíteni, mert kiderült, hogy mégsem voltam terhes, úgyhogy nem volt szükség rá szerencsére.
2017. júl. 27. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond ... Kiderült ,hogy én sem .Szerencsére ! NEm hiányzott volna ez a fajta bonyodalom ! :D
2017. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!