Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Azokat akik abortuszra mennek,...

Azokat akik abortuszra mennek, őket jogosan hívhatjuk felelőtlennek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem. Nem tudod, miért megy abortuszra. Más feje fölött pálcát törni nem szabad.
2015. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem unjatok meg ezeket az abortusszal kapcsolatos hipotetikus kerdeseket? Ez egy olyan erzekeny kerdes, ami mindig is vitaalapot fog kepezni, m van aki ellene van es van, akinek nincs mas valasztasa. Ezt nem lehet tudni. Mindenkinek a maganugye. Irigylem azokat, akiknek ennyi idejuk van, h probalnak vitat szitani.


Ha ezzel kapcsolatos kerdesed van, akkor nezz utana AB hatarozatoknak es egyeb errol szolo iromanyoknak a neten, m van boven es bar valaszt nem fogsz talalni a kerdesedre, m ez egy nevetseges kerdes, de megtudhatsz kulonbozo allaspontokat...ennyi


Es nyugodtan le lehet emiatt pontozni, nem szegyellem a velemenyemet.

2015. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Felelőtlenség nem vállalni egy erőszakból fogant gyereket?

Felelőtlenség kimondani, felismerni a tényt hogy a semmire szülném meg?

Felelőtlenség azt mondani hogy az életkörülményeim, a párkapcsolatom nem bírná megtartani és felnevelni a gyereket?

Felelőtlen lenne az az anya aki az egészsége miatt nem meri vállalni?


Sokan jönnek az örökbe adással, de az örökbe adás nem az abortusz alternatívája. Sok erő kell ahhoz hogy valaki örökbe adjon, és nem lesz érte sok hálában része, őt ugyanúgy el tudják és szokták ítélni.

2015. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
8 evvel ezelott volt abortuszom. Gumit hasznaltunk, kiszakadt. 72 oras tablettat idoben bevettem. Megis terhes lettem. A nogyogyasz annyival magyarazta h ra van irva 14% esely van arra h nem hasznal. Mivel 20 eves voltam es suliba jartam, nem tarthattam meg. Nem voltam felelotlen, probaltam felelosen vedekezni, sajnos megsis igy jartunk. Nem erzem azt h barkinek joga lenne fellettem itelkeznie. Azota van egy 2 eves kislanyom, aki tervezetten fogant.
2015. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2015. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt egy anyuka aki tanacsokat kert orokbeadassal kapcsolatban, es mindenfele felelotlen, szivtelen dognek neveztek. Ez olyan ha van rajta sapka azert, ha nincs akkor azert.
2015. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
2-es: Én meg nem irigylem hogy nem tudsz helyesen írni. ("h" és a többi.) És a vitát itt csak te szítod.
2015. ápr. 15. 11:45
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Milyen jogon lehetne kollektíven minden abortuszon átesett nőt egy kalap alá venni?

Vegyünk két szélsőséges példát:

A 14 éves lányt megrontja a nagybátyja, és terhes lesz.

A 28 éves nő fűvel-fával kefél, van már x számú gyereke, védekezni nem akar, sem újabbat szülni, így átlag félévente abortuszra jár.

Szerinted egy kalap vehető ez a két személy? Ok, szélsőséges példák. De én egy huszonéves lányt sem ítélek el, aki úgy érzi, nem meri bevállalni. Általában senki sem örömében megy abortuszra, akkor ezt látja a helyes, racionális döntésnek. Kívülállóként pedig senki se merjen ítélkezni.


(Amúgy sosem volt abortuszom!)

2015. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Szép lepontozások mennek itt, de mégsem merik írni hogy akkor ők most elítélik azt akinek abortusza volt, bár nem az ilyen emberek nagy része pontozgat csak írni nem ír.


Te kérdező hogy látod az abortuszon átesett nőket?

2015. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, te milyen buta vagy! Az, hogy valaki rövidít: "h", "m" az nem azt jelenti, hogy nem tud helyesen írni! Ha azt írta volna, hogy "lessz" , "muszály" akkor szólhatnál. De így...


Amúgy meg ugyanazt tudnám írni a témához, mint a 3-as válaszoló.

Nem szabad ítélkezni, nem tudhatod, miért nem tartja meg a babát.

Az meg szerintem is nagyon gáz, hogy azért van valaki megkövezve, mert örökbe akarja adni, azért is, mert a semmibe szüli és azért is, mert el akarja vetetni...Sőt olyanért is beszólnak, hogy csak 1 gyereket vállal be valaki.

Mindenkinek a magánügye, mit csinál. Ha te elítéled, felelőtlennek tartod, akkor tedd. De magadban.

2015. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!